Tijdens de vergadering van 12 december 1947 deelt de voorzitter mede dat gezamenlijk met de visclubs van Limmen en Castricum en bijgestaan door het bestuur van de Algemene Hengelaars Bond verruiming is verkregen van de visrechten in Het Limmerpolder. Er mag vanaf nu ook worden gevist in de Startingervaart en het Koningsmeer. Het aantal vis vergunningen wordt verhoogd naar 30. Omdat Piet Putter te weinig tijd heeft, wordt de func - tie van secretaris overgedragen aan Cor Dekker. In de jaren '50 gaat het met de vereniging zijn gewone gangetje. Ei worden onderlinge wedstrijden gehouden en er wordt deelgenomen aan concoursen van andere verenigingen. Het ledental groeit naa 40. Jan Verduin, de penningmeester, overlijdt in 1959. Hij heeft deze functie vanaf de oprichting bekleed. De voorzitter stelt voor om 2 missen voor de overledene te laten lezen. De vergadering gaat hier mee akkoord. Op 23 april 1960 wordt het 25-jarig jubileum gevierd met een feest avond voor de leden en hun partners. Om de feestvreugde te verho gen wordt een humorist ingehuurd en worden er aan de leden enige gelagjes (drankjes) verstrekt. Voorzitter Cor Schut treedt na 25 jaar af. Hij wordt in 1963 tot erevoorzitter benoemd. Tegelijk met dr voorzitter worden ook Henk Leijen en Arie Terluin gehuldigd met hun 25-jarig lidmaatschap. Als nieuwe voorzitter wordt Nico Pekel gekozen. In 1962 wordt er voor de eerste keer een uitgaansdag georganiseen 1. De reis is naar de Wieringermeer. 's Morgens vissen, tussen de mii - dag koffie en een broodmaaltijd en 's middags weer vissen. Daari a de prijsuitreiking in hetzelfde lokaal als tussen de middag, waan a de terugreis met de bus naar Akersloot. 40

De Groene Valck - Akersloot | 2005 | | pagina 40