Frans Zonnevele De Geesterweg is dit jaar 50 jaar in gebruik en sindsdien is er veel aan en langs de weg veranderd. Langs de Geesterweg zijn nieuwe woonwijken en ontsluitingswegen gekomen. In de jaren zeventig is het rijwielpad ge naamd "Dijkgraaf Schagenpad" aan gelegd. De grootste aanpassing vond plaats eindjaren 90, de aanleg van een nieuwe wegfundering, een rotonde en 2 snelheidsremmers in de Geester weg. Recent is een tweede rotonde aangelegd ter hoogte van de nieuwe Afbeelding 22: Aanleg Veldbloemenlaan om de woonwijk Koningsweg te ontsluiten. On rotonde Geesterweg/ getwijfeld zal dit niet de laatste verandering zijn. Veldbloemen/aan december 2000 Bronnen: Regionaal Archief Alkmaar classificatie 11.811.111.1 bewaarplaats 9-9 Akersloo aanleg Geesterweg 1934-1953. /HborUhol/rwt/s A Archief Hoogheemraadschap Uitwaterende Sluizen Hollands Noorderkwartiei door inventarisatie was dit archief beperkt toegankelijk. Ter zijner tijd wordt d archief bij het Regionaal Archief Alkmaar ondergebracht. Wegenboek gemeente Akersloot Foto's en afbeeldingen: Afbeelding 1 Afbeelding 2 Afbeelding 3 Afbeelding 4 Afbeelding 5 Afbeelding 6 Afbeelding 7 Afbeelding 8 Afbeelding 9 Afbeelding 10 Afbeelding 11 Afbeelding 12 Afbeelding 13 Afbeelding 14 Afbeelding 15 Afbeelding 16 Afbeelding 17 Afbeelding 18 Afbeelding 19 Afbeelding 20 Afbeelding 21 Afbeelding 22 Foto G. Leijen Regionaal Archief Alkmaar Historische Vereniging Oud-Akersloot Foto G. Leijen Regionaal Archief Alkmaar Foto J. Louwe Regionaal Archief Alkmaar Regionaal Archief Alkmaar Foto G. Leijen Foto G. Leijen Regionaal Archief Alkmaar Foto G. Leijen Foto Gemeente Akersloot Foto G. Leijen Foto G. Leijen Foto Jac. Zweeris Foto J.Louwe Foto Gemeente Akersloot Foto Gemeente Akersloot Foto F. Zonneveld Foto G. Leijen Foto F. Zonneveld 78

De Groene Valck - Akersloot | 2001 | | pagina 80