ongesteldheid niet meer in staat geacht zijn betrekking te kunnen waarnemen, Louris van Til. Voor P. Schut, die heeft bedankt, Jan Langenberg en voor K. Boschman die mede had bedankt werd benoemd Gerrit Olgers. Voorts werden tot brandroepers benoemd, door vertrek van Jonkees. Werd tot brandroeper benoemd Alderd Zonderzorg. En door het overlijden van H. van der Eng is tot brandroeper benoemd Cornelis Olgers. Noch werd goed gevonden bij het pontveer ook een brandroeper aan te stellen en daarvoor benoemd Dirk Dekker. De notulist wist waarschijnlijk de datums van de raadsbesluiten niet meer. Namen der manschappen: 1 kwart. Perspomp J. Blokker Nz Commandeur. 1 Jan Bakker 2 Jan Groot 3 Aric Voorhout bedankt J. Mors 4 Arend Leinen 5 Jan Baltus H. Verduin Pz 6 Klaas Verduin 7 Jozef Frederiks 8 Jan Zuidam 9 Jan van den Berg 10 Jacob Groot 11 Maarten Baltus 12 Jan Vader 13 Dirk Dekker 2 de kwart. Perspomp Jan Meijnen Commandeur. 17 Pieter Bakker 18 Engel van de Kamer 19 Jan Schut 21 Hendrik Wijnberg 22 Frederik Hoogland 23 Klaas Hoogland 24 Cornelis Groen Jacob Verduin Jz 25 Cornelis Wittebrood 26 Klaas Doschman Jb. Boschman Jz 27 Pieter Rietveld 28 Auwel Pel 29 Jan Ploeger 32 Jan Metselaar Namen der manschappen le kwart, zuigpomp W. Kuijs Commandeur 33 Comclis Olgers P. Timmer 35 Cornelis Zijp 36 Weijert Ticbic Willem Otte 38 Klaas Molenaar 39 Jan Buur Op de foto hiernaast is de vrijwillige brandweer van Akersaioot aan het oefenen bij het gemeentehuis. In die tijd waren er nog geen uniformen, zodat men moest spuiten in het werkpak. 17

De Groene Valck - Akersloot | 1997 | | pagina 17