Rode Coenraad Hofman verklaard op gister des namiddags te 4 Uur van een onbekend persoon voor 3 Gulden en 10 Stuiver te hebben gekogt. alhier, 2e In den Keet van Simon Kossen, staand als voren, 1 blaauw vrouwen Jak en een Sergen Camisool welken dezelve :n, dat Simon Kossen verklaard op gister van een onbekend persoon te hebben gekogt voor 1 Gulden 5 Stuivers. an het Nadat wij de voormelde goederen onder onze provisioneele bewaring hebben genomen, hebben wij doen roepen de tzelve persoon van J.R. van den Dam woonachtig alhier, en dezelver gevraagd hebbend of hij deze goederen kend, heeft hij aan eenig ons onder presentatie van Eed verklaard dat deze goederen aan hem toebehoorden en dat dezelve met nog eenige andere ;houw stukken goed in het daarvan op heden gepasseerd procesverbaal vermeld in den namiddag van gister uit zijn huis waren konde gestolen, waarvan wij hebben opgemaakt dit procesverbaal hetwelke J.R. van den Dam na gedane voorlezing met ons ;en en heeft onderteekend ten dage en Jare als boven des middags te 12 Uuren. heeft (Get). J. Schoehuizen, C. Kleef, C.M.Admiraal, D. Bosman, Jan Reijersz van den Dam. vrouw Bron: RAA Brievenboek Akersloot inv. no. 70. is had ;n, dat el digt In Memoriam Op 20 mei j.1. overleed Margaretha van Sikkelerus-van Til. Haar levensverhaal staat opgetekend in De Groene Valck no. 31 van november 1995. Grietje was een vrouw, die ondanks haar hoge leeftijd, midden in het leven stond en belangstelling had voor de mensen om haar heen. Moge zij rusten in vrede, yeten, ezelve akker. ssoren 31

De Groene Valck - Akersloot | 1996 | | pagina 31