5 mei De zaak van mevr. S. Koopman-van Zutphen, Wilhelminaplein 5, bestaat zestig jaar. De start van het bedrijf was aan de Meerweg als kapperswinkel en sigarenmagazijn. Op 28 mei wordt mevr. Koopman onderscheiden met een zilveren eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 8 mei De gemeenteraad kiest het ontwerp van architect Cornelis de Jong, voor de bouw van het nieuwe gemeentehuis. 28 mei Handbalvereniging Meervogels '60 viert feest ter gelegenheid van het kampioenschap van de dames-senioren met promotie naar de eerste landelijke divisie en het kampioenschap van de heren van de tweede klasse. Bij de strijd om de nationale titel in Breezand eindigen de dames op 25 juni als tweede. 31 mei Het echtpaar Hollenberg-Tromp, de Tarp 11, viert zijn 55-jarig huwelijksfeest. 8 juni Het rioolstelsel in De Woude wordt opgeleverd. De laatste verbinding wordt door burgemeester J.F.N. Comelisse tot stand gebracht. Ook is het eiland nu voorzien van een kabelnet. 6 juni Het echtpaar Tromp-van der Putten. Wagnerlaan 54, viert zijn gouden huwelijksfeest. 20 juni Het echtpaar Van Renswouw-Loon. Brahmslaan 8a, viert zijn 55-jarig huwelijksfeest. 21 juni Het echtpaar Veldt-van Langen, Sluisweg 5, viert zijn gouden huwelijksfeest. aug. Loonbedrijf Van Vliet, Boekei 19, bestaat veertig jaar. 4 sept. Met de aanleg van de uitbreiding van de R.-K. begraafplaats aan de Kerklaan in de voormalige "overtuin" wordt begonnen. 8 sept. Vindt de oplevering plaats van de eerste fase seniorenwoningen aan Vivaldihof/Mozartlaan. Het complex van 30 woningen waarvoor bestaande bouw, 19 woningen die in 1967 gebouwd werden, moesten worden afgebro ken. 39

De Groene Valck - Akersloot | 1996 | | pagina 39