17 Mei. Tot gemeenteontvanger is alhier benoemd de Heer J. Verduin Pz. 16 Juni. Openbare verkooping in De Woude, gemeente Akersloot, in de herberg van J.W. Klop, op Dinsdag 25 Juni 1895, des voormiddags 11 uur, ten overstaan van Notaris B. Wieland Los, van: Een Woonhuis en Erf, staande en gelegen in De Woude, gemeente Akersloot, aan het Dampje, kadaster sectie E, nummer 324, groot 2 aren 90 centiaren. Te aanvaarden na betaling van de koopprijs. Behoorende, aan de weduwe en kinderen van Arie Bakker. 19 Juli. Gemeenteraadsverkiezingen. Herkozen: J. Meijne. Gekozen: P. Dil. 4 Oct. Openbare verkooping te Akersloot, in het koffiehuis "De Vriendschap", op Woensdag 6 November 1895, voor- middags 11 ure, ten overstaan van Notaris B. Wieland Los, van: Eene Huismanswoning, Stalling en Erf in de Sluisbuurt. Met Weiland in de Hempolder en een Eilandje Wei- en Rietland in Limmergat, bij dien polder. Alles te Akersloot, totaal groot 13 Hectaren 45 Aren en 25 Centiaren. Wijders een Woonhuis en Erf in de Sluisbuurt aldaar, en Bouwland in Klaas Hoorn- en Kijfpolder aldaar, en te Klein Dorregeest in Dorregeesterpolder, binnen Uitgeest, totaal groot ruim 79 Aren, alles behoorende tot de nalatenschap van C. Verduijn Dz. Breeder bij biljetten. Inlichtingen geven C. en D. Verduijn Cz. en voornoemde Notaris te Uitgeest. 18 Oct. Den 14 October is het bijna 2-jarig zoontje van den Heer C. Kuis te Zuid-Schermer, onder deze gemeente, verdronken. 11 Dec. Benoemd tot heemraad van den Westwouderpolder de Heer H. Besse Jbz. W.G.M. Veldt. 37

De Groene Valck - Akersloot | 1995 | | pagina 37