Kroniek 1994 15 jan. Start de Jacobusgroep van Scouting Akersloot met de festiviteiten rond het zilveren jubileum van de groep in 1994. 18 jan. Viert het echtpaar Verduin-Graat, Wagnerlaan 29 zijn gouden huwelijksfeest. 22 jan. Wordt atlete Nelleke Koppelaar door de O.S.U. (lokale omroep) gekozen tot sportvrouw van het iaar 1993. 2 maart Kiest Akersloot een nieuwe gemeenteraad; uitslag: Vrije Lijst Akersloot 34,2% (4 zetels), PvdA 26,7% (3 zetels), C.D.A. 21,1% (2 zetels), V.V.D. 18% (2 zetels). 13 maart Behaalt het damesteam van de handbalvereniging Meervogels het kampioenschap van de derde divisie zaalcompetitie met promotie naar de tweede divisie. 17 maart Sluit wethouder J.J.Terluineen perode van 271/2 jaar onafgebroken raadlidmaatschap af en wordt hem door het gemeentebestuur een afscheidsreceptie aangeboden. Sedert 1982 was hij wethouder; T. Dil (V.V.D.), B. Karst (P.v.d.A.) en C.W. Tiebie (V.L.A.) nemen eveneens afscheid als raadslid. 7 april Houdt de Vereniging Oud-Akersloot haar jaarlijkse algemene ledenvergadering. Op deze avond houdt Ir. J. Kol een lezing met als titel: "Vroeg-middeleeuwse parochies en kerkenbouw in Kennemerland". 12 april Wordt een nieuwe gemeenteraad geïnstalleerd. In de nieuwe raad hebben zitting W.G.M. Veldt, S. A. Kaandorp, C.J. Hollenberg en Mevr. A.H.M. Smit-van Goor voor de V.L.A.; Mevr. G. Blokker, D. Kruiswijken C.J. Kuijper voor de P.v.d.A.; C.W. Ruijteren G.W.J. de Jong voor het C.D.A.; Mevr. N.H. Heijenga-van Geest en J. Jonker voor de V.V.D. Tot wethouder worden gekozen W.G.M. Veldt en C.W. Ruijter. 54

De Groene Valck - Akersloot | 1995 | | pagina 54