23 juni In het plan Zuid II slaat wethouder W.G.M. Veldt de eerste paal voor een 12-tal sociale huurwoningen aan De Tarp, het laatste complex woningen in dit uitbreidingsplan. 21 aug. Vierde jaarmarkt in Akersloot. 29 aug. Fietstocht door Schermer, Graftdijk, De Rijp, Groot-Schermer en Driehuizen. Deze fietstocht werd georganiseerd door de vereniging Oud-Akersloot. Circa 120 personen maakten de tocht. 10 sept. Sportvereniging Axmeriscota bestaat 25 jaar. 2 okt. De Lelie, Centrum voor Culturele en Sportactiviteiten, bestaat 5 jaar. Ter gelegenheid van de lustrumviering wordt een verenigingsmarkt georganiseerd. Ook de vereniging Oud-Akersloot deed hieraan mee. 11 okt. Woningstichting LI-AK bouwt een nieuw kantoor aan De Kwekerij. De heer A. v.d. Kommer, voorzitter van de stichting, slaat de eerste paal. Najaarsbijeenkomst van de vereniging Oud-Akersloot. De inleiding werd verzorgd door de heer C. Booy, met als onderwerp "De geschiedenis van De Woude en Starameer". 17 okt. In De Woude wordt het kerkje van de Hervormde Gemeente na een grondige opknapbeurt als Cultureel Centrum "De Vlierbes" in gebruik genomen. 31 okt. In Etten-Leur loopt Kees Bakker zijn 50ste marathon. 7 dec. In het kader van het "Jaar voor de Ouderen" is er een ontvangst op het gemeentehuis op de "Internationale Vrijwilligersdag". Mevrouw H. Kwak-Raaphorst (80 jaar) wordt door burgemeester J.F.N. Cornelisse onderscheiden met de ere-penning in zilver van de gemeente Akersloot. W.G.M. Veldt 40

De Groene Valck - Akersloot | 1994 | | pagina 40