25 Juni: Openbare Verkooping te Akersloot, in de herberg van C. Dekker, op Woensdag 12 juli 1893 's-middags 12 uur, ten overstaan van den Notaris Hendrik Jan de Lange, van: een Huis, Erf en Timmerwerkplaats, te Akersloot, sectie A, no 557, groot -.04.45, behoorende aan Jan Kroon, en te aanvaarden 1 Aug. 1893. Inlichtingen geeft men ten Kantore van voornoemden Notaris, alwaar de voorwaarden vanaf 8 dagen vóór den verkoop voor een ieder ter lezing liggen. 2 Juli: Den 5 Juli e.k. hopen mijn geliefde ouders K. Vennik en L. Schrijver hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare zoon, Akersloot, 1 Juli 1893. 16 Juli: Voor leden van de Gemeenteraad van Akersloot worden aanbevolen de Heeren: W. Sehermerhom en P. Kraakman (aftredende leden), in plaats van den heer P. Mul, de heer J. Roskam en in plaats van den heer J. Blokker de heer P. van der Oord. 21 Juli: Herkozen: W. Sehermerhom, P. Mul en P. Kraakman. Gekozen (vacature J. Blokker Jz.) Joh. Dil. 30 Juli: Kermis. De Burgemeester van Akersloot brengt ter kennis van belanghebbenden, dat op de kermis aldaar, welke dit jaar gehouden worden op Zondag 13 augustus a.s. en volgende dagen, geen Comedie, Paardenspellen of iets van dien aard zullen worden toegelaten. De Burgemeester voornoemd, J. Hennes. 13 Aug.: De ondergetekende bericht, dat de naam van zijne herberg "De Vergulde Wagen", veranderd is in "De Goede Verzorging". Akersloot, K. Akkerman. Harddraverij te Akersloot op Maandaag 14 Augustus des namiddags ten 3 ure, door paarden van ingezetenen dier gemeente behoorende. Bij K. Akkerman. 8 Sept.: Benoemd tot wethouders de heeren W. Sehermerhom en J. Meijne. 28

De Groene Valck - Akersloot | 1993 | | pagina 28