9 Willem Frederik Dilvoornoemd, als gemachtigde van Mejuffrouw gr^etJe Pil, ongehuwd en zonder beroep, wonende te Koog aan de Zaan en van Alida Johanna Dil, ongehuwd en zonder beroep, aldaar wonende, venia aetatis bekomen hebbende, verleend door den Hoogen Raad der Nederlanden bij brieven van den tienden April achttienhonderd vier en tachtiggoed gekeurd bij Koninklijk Besluit van den drie en twintigste dezelfde maand. 'Van gemelde volmacht/enzovoorts Omschrijving der perceelen Nummer Een De Ambachtsheerlijkheid "Akerslootmet alle daartoe behoorende rechten waaromtrent op den perceelsgewijzen kadastralen legger der Gemeente Akersloot is vermeld, dat de StaatWaterstaateiqenaar is van de per- ceelen op dien legger voorkomendete weten Sectie D nummer 356, kanaal vier en twintig roeden vijf en zestig ellen. Sectie E, nummer 341, polderwater, veertien bunders negentien roeden zestig ellen. Sectie F, nummer 26, riet, zeventig roeden tien ellen, 27, de Langmeer driehonderd tachtig bunders zeven en twintig roeden vijf ellen. Sectie G, nummer 381, water, twaalf bunders acht en zeventig roeden vijftig ellen, 727, riet, een en dertig roeden tachtig ellen, 728, idem een en twintig roeden negentig ellen, 729, idem, twee roeden twintig ellen, 730, water, een bunder vijf en zestig roeden; samen vierhonderd tien bunders een en veertig roeden vijf en twintig ellen. al welke perceelen voor het geheel, immers voor het meerendeel geacht moeten worden te zijn dezulke, waarvan uc Ambachtsheerlijkheid de vi.s- serij visrechtheeft. 'Nummer twee Een huis met aanhor.igh.eden, erf en tuin, in de gemeente AkerslootMole.

De Groene Valck - Akersloot | 1984 | | pagina 33