Ik ben heel blij met het papieren archief en de posters en publicaties die er van de afgelopen jaren overgebleven zijn. Daar heb ik de meeste informatie voor dit verhaal in gevonden. De mensen die bij het 50-jarig bestaan van de stichting de geschiedenis van de stichting van de komende 25 jaar willen achterhalen zijn niet te benijden. Dat zou nog wel eens heel lastig kunnen worden. Evenementen Zoals hierboven al aangegeven hebben de vrijwilligers van de stichting veel activiteiten ontplooit. Dat ging niet altijd even gestuctureerd en was niet altijd even succesvol. Maar terugkijkend is het een indrukwekkende lijst van evenementen die dankzij alle vrijwilligers tot stand is gebracht en die alleen door de bijdragen van onze trouwe donateurs mogelijk werd gemaakt. Van niet alle evenementen is nauwkeurig na te gaan wanneer ze precies zijn geweest en wat het resultaat was. Er zijn prachtige uitnodigingen en posters ontworpen voor de diverse evenementen. Ook zijn er nog tal van foto's overgebleven. In de jubileumbij lage bij dit nummer van Geestgronden laat ik u aan de hand van foto's en afbeeldingen zien welke activiteiten de stichting in de afgelopen 25 jaar heeft ontplooit. Het is slechts een greep uit de beschikbare informatie en zeker niet compleet. Gelukkig kunnen we deze speciale bijlage helemaal in kleur laten afdrukken. In zwart-wit zouden de meeste afbeeldingen niet tot hun recht zijn gekomen. Het geeft u een goede indruk van wat u van de volgende nummers van Geestgronden kunt verwachten. Geestgronden, 25 (2018), nr. 4 135

Geestgronden - Egmonden | 2018 | | pagina 29