KORT NIEUWS Huys Egmont groot succes Het vernieuwde onderkomen van de stichting, omgedoopt tot bezoekerscen trum Huys Egmont, is nu al een succes. In de eerste weken na het drukbe zochte openingsweekend liep de bezoekersteller al snel op en momenteel staat hij op ruim 1000. De bezoekers zijn onverdeeld enthousiast en roe men de toegevoegde waarde van het centrum. De bibliotheek wordt veel ge raadpleegd en de exposities worden goed ontvangen. Ook de panelen in het Slotpark worden goed bekeken en het Rondje van Roghman wordt positief beoordeeld. Alle reden dus om trots te zijn! Huys Egmont is iedere zaterdag en zondag geopend van 14:00 uur tot 17:00 uur. Ook doordeweeks zijn we in de middagen regelmatig aanwezig, dus als u de vlaggen buiten ziet hangen bent u van harte welkom voor een kop koffie, een praatje of nostalgische filmbeelden. Gastheer gastvrouw Voor de zomermaanden kunnen wij nog enkele mensen gebruiken, die het leuk vinden om af en toe in Huys Egmont bezoekers te ontvangen. Heeft u wat tijd over en heeft u er geen bezwaar tegen die tijd door te brengen op de mooiste plek in Egmond aan den Hoef, als één van de gastheren of gastvrou wen van bezoekerscentrum Huys Egmont, meld u dan aan via martijn@his- torischegmond.nl of bel 06-51689620. Uiteraard kunt u ook gewoon bij ons binnenlopen, zodat u meteen kunt kennismaken met het prachtige centrum en uw collega's. Lezingen Iedere maand organiseren we een lezing, in zaal 2 van Huys Egmont. In middels sprak Peter van den Berg over de Egmondse School, Sander Was sing over de wederdopers en Mart Groentjes over de stolpboerderij. Houd de aankondigingen in de lokale kranten, onze facebookpagina's en de agenda op onze website (www.huysegmont.nl/agenda) in de gaten voor alle data en onderwerpen. De kaartverkoop loopt via onze webshop en de infobalie in Huys Egmont. Rondleidingen-in-Egmond.nl Nieuw zijn onze rondleidingen op afspraak, zowel individueel of in groeps verband te reserveren. We hebben een leuke selectie gemaakt van rondlei dingen door de Egmonden, waarbij een gids u begeleidt op een tocht door 50 Geestgronden, 24 (2017), nr. 1

Geestgronden - Egmonden | 2017 | | pagina 52