Het is uiteindelijk de bedoeling dat in het cultuurhuis een actieve samenwerking ontstaat tussen verschillende organisaties zoals bijvoorbeeld Historisch Egmond, de gemeente en de bibliotheek. Wij zijn daarom bezig een leuk en aantrekkelijk programma op te stellen, waarin regelmatig plaats is voor workshops, lezingen en filmvertoningen. Ook zal er ruim plaats zijn voor een permanente expositie over de heren van Egmont en hun machtige kasteel, waar Jos Hof zijn collectie voor beschikbaar heeft gesteld. De multifunctionele ruimtes worden verder opgevuld met de historische bibliotheek, onderzoek en werkplekken, toeristische informatie en wisselexposities. Wilt u graag een actieve rol spelen bij de ontwikkeling van het cultuurhuis, bent u een lokale ondernemer met een goed idee, of u heeft interesse om als vrijwilliger te komen helpen in het cultuurhuis? Loop dan eens binnen tijdens de Open Dagen, of stuur een e-mail naar infofüïhistori schegmond.nlBellen kan natuurlijk ook: 06-51 689 620 (Martijn Mulder) Open Dagen Vanwege alle werkzaamheden is het Historisch Informatiecentrum in de maanden september en oktober gesloten. In deze twee maanden zijn er dus ook géén open dagen. Uiteraard doen we ons best om het gebouw zo snel mogelijk weer open te stellen voor iedereen die interesse heeft onze rijke historie. In ieder geval kunt u op zondag 6 november en zondag 4 december bij ons terecht tussen 14:00 uur en 17:00 uur. De toegang is gratis en de koffie staat voor u klaar! Kijk voor actuele informatie op onze website www.historischegmond.nl -> 'Activiteiten' -> 'Agenda'. 102 Geestgronden, 23 (2016), nr. 2/3

Geestgronden - Egmonden | 2016 | | pagina 56