boeken die wij in eigen beheer hebben uitgegeven. Via vele links helpen wij u ook op weg als u bijvoorbeeld zelf historisch onderzoek wilt doen en uiteraard vindt u hier ook het allerlaatste nieuws en onze agenda. Bent u nieuwsgierig? www.historischegmond.nl is het adres. Daarnaast beheren wij ook een grote beeldbank, waarvan een deel voor iedereen te toegankelijk is. De oude foto's van de Egmonden vindt u op www.beeldbankegmond.nl. Wat u misschien nog niet weet, is dat wij ook actief zijn op Facebook en Twitter. Door op onze Facebook-pagina www.facebook.com/historischegmond Vind ik leukaan te klikken, ontvangt u automatisch al onze berichten. Deze berichten verschijnen overigens ook automatisch in ons Twitteraccount HistEgmond waarvoor u zich óók aan kunt melden. Fjoertoer Egmond 2014 Op zaterdag 29 november werd de Fjoertoer Egmond weer georganiseerd door wandelvereniging Le Champion. Meer dan 70 vrijwilligers hadden gezamenlijk de Slotweg en het Slotkwartier voorzien van 900 potjes met theelichtjes, 120 fakkels, 100 verlichte waterlelies en diverse vuurkorven. Verkleed in middeleeuwse kledij vermaakten zij bovendien ruim 6.500 wandelaars, stempelden hun kaarten en deelden speculaas en drinken uit. Dit alles leverde heel wat 'Ooohhs' en 'Aaaahhs' op en Egmond aan den Hoef werd dan ook door heel veel wandelaars genoemd als één van de hoogtepunten van de wandeltocht. Omdat Historisch Egmond door de organisatie was uitgekozen als één van de twee goede doelen waar deelnemers bij inschrijving geld aan konden doneren, mochten wij aan het eind van de avond uit handen van parcoursleider Frits Wouda een cheque van 1.625,00 in ontvangst nemen: Een prachtige opsteker! Bij deze willen wij dan ook alle vrijwilligers heel hartelijk danken voor hun inzet tijdens dit sprookjesachtige evenement. Geestgronden kado-tip Wist u dat u voor 16,50 iemand een jaar lang kan laten genieten van Geestgronden? Met een geschenkabonnement heeft u altijd een leuk cadeau voor familie, vrienden of die ene buurman die nooit weet wat hij wil hebben. Vul het formulier op onze website in (vermeld wel dat het om een geschenkabonnement gaat) of bel met de donateursadministratie (072 5063730). De ontvanger van het geschenkabonnement krijgt dan drie maal Geestgronden in de bus en bovendien een extra boekje Geestgronden of een Egmonds tafelvlaggetje naar keuze.O 136 Geestgronden, 21 (2014), nr. 4

Geestgronden - Egmonden | 2014 | | pagina 38