KORT NIEUWS Historische feestavond in Egmond-Binnen Op vrijdag 30 januari 2015 organiseren wij vanaf 20:00 uur wederom een gezellige, historische foto- en filmavond in Egmond-Binnen. Tijdens deze avond kunt u echter niet alleen genieten van nostalgische beelden, maar ook van nostalgisch geluid: We hebben de bekende Egmond-Binner 60s/70s band 'The Monkeys 'bereid gevonden de avond te voorzien van een muzikale omlijsting. De presentatie is in handen van Jesse van Dijl en hij zal u meenemen naar het Egmond-Binnen van vroeger. Vanwege de te verwachten drukte, raden wij u aan om op tijd te komen. De grote zaal van 'Het Wapen van Egmond-Binnen"1 gaat open om 19:15 uur en de toegang is gratis. Een kleine donatie in ons daar aanwezige spaarvarken wordt uiteraard enorm op prijs gesteld! Nieuwe penningmeester Per 01-01-2015 neemt Aarnout Leijnse afscheid als penningmeester van Historisch Egmond. Aarnout zal zich echter blijven inzetten als vrijwilliger en zal ook, samen met zijn vrouw Rita, de drijvende kracht blijven achter onze goed bezochte Open Dagen, iedere eerste zondag van de maand. Zijn taken als penningmeester zullen worden overgenomen door Aad v.d. Berg, die ook onze donateurs-administratie beheert. Via deze weg willen wij Aarnout heel hartelijk danken voor zijn inzet en Aad veel succes wensen in zijn nieuwe functie. Bedankt! Ook in de afgelopen periode ontvingen wij weer veel informatie, foto's, plakboeken, knipsels, filmpjes en andere historisch materiaal. Wij willen dan ook o.a. de familie Glas (Graaf Dirkplein), mevrouw Kareis (Hanswijk), Willem Wijker (Pr Bernhardlaan), de heer Groot (Slotweg), mevrouw Dieuw Wittebrood-Zentveld en Rith Groot heel hartelijk danken voor hun schenkingen. Heeft u ook materiaal voor ons? Loop dan eens binnen tijdens de Open Dagen, stuur een e-mail naar info@historischegmond.nl of bel met Martijn Mulder (06-51689620). Historisch Egmond digitaal Zoals wellicht bekend heeft Historisch Egmond al jaren een zeer druk bezochte website, vol met leuke foto's en historische informatie over de Egmonden. Via deze website kunt u ook de Egmondse vlag bestellen, of Geestgronden, 21 (2014), nr. 4 135

Geestgronden - Egmonden | 2014 | | pagina 37