heeft doen opleven bij jong en oud. Het aantal medewerkende vrijwilligers overtrof al in een vroeg stadium onze stoutste verwachtingen en de samenwerking met organisaties uit de drie Egmonden is zeer goed verlopen. Frits van Eek heeft in opdracht van Historisch Egmond een prachtig, 55 minuten durend videoverslag gemaakt van het Slotfestijn. Voorzien van een kleurig hoesje is deze DVD verkrijgbaar voor 10,-Bent u geïnteresseerd, stuur dan een e-mail met uw verzoek naar fritsvaneck@hetnet.nl of bel Frits op 0226-410 692. Historisch Egmond wil via deze weg graag iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, een bijdrage heeft geleverd aan het tot stand komen en slagen van het Slotfestijn. Wij hopen in de toekomst wederom van jullie medewerking en enthousiasme gebruik te mogen maken! Het Slotfestijn is een initiatief van St. Historisch Egmond, naar een idee van Carla Kager, die het project coördineerde. De artistieke leiding was in handen van Wim van Bokhorst. Het Slotfestijn kwam tot stand met medewerking van o.a. toneelgroep Spiegel, dorpsraad Egmond aan den Hoef, carnavalsvereniging't Alf Elfie, St. Kinderopvang Egmond, kaarsenmakerij van de abdij, de Pinck, groep zes van de Jozefschool en de Boswaidschool (Huis van het Verleden, de Tijdgeest) en ruim 120 vrijwilligers uit de Egmonden en naaste omgeving waaronder muzikanten: zoals Cornuiten van Banjaert en 'Van Heinde en Verre Met dank aan de gemeente Bergen, de provincie Noord-Holland, St. Hoever Dorpsfeest, de Slotkapel, Hoeve Overslot, EHBO vereniging Egmond, Wijkvereniging 'de ParelEgmond aan Zee Fa. Jonk Purmerend, Summum Woman, Theo Burger Woninginrichting, de Klompenhoeve, de Noorderhoeve en Organic Foods Nes dijk. Geestgronden, 19 (2012), nr. 2/3 91

Geestgronden - Egmonden | 2012 | | pagina 57