BESTUURSNIEUWS Nieuwe bestuursleden Twee bestuursleden, Anneke de Jong (secretaris) en Ans Groot-Belleman (markten/donateursavond), hebben te kennen gegeven binnenkort te willen stoppen met hun werkzaamheden voor de stichting. Twee nieuwe bestuursleden hebben zich aangemeld. Dat zijn Martijn Mulder en Aad Baltus. Wij zijn echter nog steeds op zoek naar een voorzitter. Wie wil deze taak op zich nemen? De Egmondse vlag De Stichting Historisch Egmond herintroduceert de vlag van de voormalige gemeente Egmond. Deze vlag is voor iedereen te koop voor de aantrekke lijke prijs van 12,50. De prijs is bewust laag gehouden om zoveel moge lijk mensen in staat te stellen de vlag te kopen, zodat bij evenementen een gezellig straatbeeld ontstaat. Bij dit nummer van Geestgronden is een bijlage gevoegd waarmee u de vlag kunt bestellen. Ook kunt u de vlag bestellen via www.historischegmond.nl. Donateursavond Op 18 april 2008 vindt in Dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef de jaarlijkse donateursavond plaats. Aanvang van deze avond is zoals gebrui kelijk 20:00 uur. De gastspreker op deze avond is de heer Peter Lassooy en het onderwerp waarover hij zal spreken is de ontstaansgeschiedenis van onze omgeving, (zie bijlage). Exposities Let op de aankondingen op onze website www.historischegmond.nl en de publicaties in de media. Dit jaar exposeert Thessa Prins-Denneboom onder de titel "Monumenten van Egmond" werken van haar vader Bob Denneboom, de bekende kunstschilder. Tevens zullen het Gilde der Behoeders en onze eigen medewerker Jos Hof later dit jaar buitegewoon interessante exposi ties gaan verzorgen. Tentoonstelling "Monumenten van Egmond" Deze titel heeft de Egmondse kunstenaar Bob Denneboom (1909-2001) meegegeven aan een aantal bijzondere werken die hij tussen 1990 en 2000 heeft gemaakt. Hij heeft schilderijen gemaakt van dertig Egmondse monu menten die zijn bijzondere belangstelling hadden. Geestgronden, 15 (2008), nr. 1 43

Geestgronden - Egmonden | 2008 | | pagina 45