KORT NIEUWS Straatnamen Wimmenum Wij ontvingen een tweetal reacties op het artikel "Straatnamen" in de vori ge editie van Geestgronden (jrg. 14. nr. 2/3). De heer Alb. Stam gaf aan dat het weggetje naar de voormalige NAM-locatie in de volksmond 'Boor- torenweg' en niet 'Oliepad' werd genoemd. Hoewel andere bronnen toch de 'volksmond' als bron noemen, zou volgens de heer Stam de naam "Oliepad" destijds op de burelen van het gemeentehuis zijn bedacht. Van mevrouw Glorie ontvingen wij de aanvullende opmerking dat de Zandweg in het verleden ook Zwarte Weg heette en officieel als adres werd gebruikt. De Kolonel Sneepweg welke nog net binnen de grenzen van de voormali ge gemeente Wimmenum ligt, kwam niet aan bod en zal in de toekomst nog eens aan de orde komen SHE BESTUURSNIEUWS Het bestuur is zeer dringend op zoek naar versterking nu onze voorzitter Rob Leijen heeft aangegeven zich per 1 januari 2008 definitief uit het bestuur terug te trekken. Gelukkig blijft hij wel beschikbaar voor andere zaken. Ook onze secretaris Anneke de Jong zal op 30 juni 2008 haar taken neerleggen. Wij zijn dus dringend op zoek naar vervanging van deze twee functies maar zouden graag ook iemand voor archiefopbouw en onderzoek willen toevoegen. Mocht u interesse hebben, en het zijn slechts een beperkt aantal uren per maand, neemt u dan contact op met Rob Leijen (tel. 072 - 506 7856) Over de ontwikkelingen rondom het Slotkwartier zullen wij u via Geestgronden en onze website zo goed mogelijk op de hoogte proberen te houden. Tot slot wensen wij u prettige feestdagen en een goed en gezond 2008, het jaar waarin de stichting alweer 15 jaar bestaat.O 132 Geestgronden, 14 (2007), nr. 4

Geestgronden - Egmonden | 2007 | | pagina 32