SHE BESTUURSNIEUWS Bestuursleden gezocht Het bestuur zoekt nog steeds versterking. Graag willen wij meer activitei ten ontwikkelen. U hoeft niet ongerust te zijn dat het bestuurswerk veel van uw tijd opslokt, het komt in feite neer op enkele uren per maand. Draagt u de geschiedenis van de Egmonden een warm hart toe en ziet u graag meer activiteiten van de Stichting Historisch Egmond, neemt u dan contact op met Rob Leijen (tel. 072 - 506 7856). Expositie 75 jaar voetbalvereniging Zeevogels In de maand november was in het Historisch Informatie Centrum de expo sitie "75 jaar voetbalvereniging Zeevogels" te zien. Stichting Historisch Egmond stelt haar deuren open voor een ieder die graag iets (liefst met his torische inslag) aan het publiek wil laten zien. Dit kan zijn uw jubilerende vereniging of bedrijf, de presentatie van een familiestamboom of een boek publicatie. Mocht u interesse hebben, dan kunt u contact opnemen met Ans Groot-Belleman (tel. 072 506 2469) Excursies Inmiddels zijn de voor- en najaarsexcursies naar St. Lioba en het Regionaal Archief weer achter de rug. Ook in 2007 willen wij weer een aantal excursies in Egmond en omgeving organiseren. Via de Geestgronden houden wij u op de hoogte. Mocht u zelf ideeën voor een excursie hebben, laat het ons dan weten. Slotkwartier Egmond aan den Hoef Stichting Historisch Egmond is gesprekspartner in het project Slotkwartier. De gemeente Bergen en de Hollandsche uit Alkmaar werken samen bij de ontwikkeling van de plannen. Het ligt zeker in de bedoeling iets met de his torie van de binnen-Egmonden te doen. In de komende jaren zullen de plannen worden gepresenteerd en na gebleken haalbaarheid worden uitge voerd. Wij houden u op de hoogte. Tot slot wenst het bestuur u veel leesplezier en een voorspoedig 2007 waar in alweer de 40e Geestgronden zal verschijnen.Q Geestgronden, 13 (2006), nr. 4 133

Geestgronden - Egmonden | 2006 | | pagina 37