SHE BESTUURSNIEUWS Donateursbestand In het voorjaar heeft Stichting Historisch Egmond haar eigen website gelan ceerd en niet zonder succes. Diverse nieuwe donateurs hebben zich via deze website aangemeld. Daarnaast hebben wij de stichting op het Hoever dorps feest, de Visserijdag en via Dorpsgenoten onder de aandacht gebracht. Ook bij deze gelegenheden hebben zich nieuwe donateurs aangemeld. Het aantal donateurs neemt gestaag toe en wij hopen op verdere groei in de toekomst. Met meer donateurs kunnen wij meer activiteiten ontplooien en hopelijk ons draagvlak verder vergroten. Bestuursleden cq. vrijwilligers gezocht Graag willen wij de activiteiten van de stichting uitbreiden (excursies, exposities, fotoarchief etc.). Hiertoe zoeken wij dringend nieuwe medewerkers die bereid zijn samen met onze mensen de stichting te ondersteunen en zo een bijdrage te leveren aan het vastleggen en behouden van de Egmondse geschiedenis. Als u een paar uurtjes per maand beschikbaar heeft en geïnteresseerd bent in de geschiedenis van de drie Egmonden, meldt u zich dan aan via info@histori- schegmond.nl of tel. 072-506 7856. Najaarsexcursie Het ligt in onze bedoeling in het komende najaar een (proefjfietstocht te houden langs de restanten van bunkers, versperringen etc. uit de Tweede Wereldoorlog. Mocht deze fietstocht slagen en er is voldoende belangstel ling, dan willen wij deze graag toevoegen aan ons programma. U kunt zich aanmelden voor deze fietstocht (max. 20 deelnemers) via info@histori- schegmond.nl. De voorlopige datum is vastgesteld op zaterdag 14 oktober. Expositie Museum van Egmond De samenwerking met het Museum van Egmond heeft er in geresulteerd dat in deze Geestgronden een uitvoerig artikel over Cees Blaauboer is opgenomen en het museum gelijktijdig een expositie aan hem wijdt. Verder kunt u deze zomer in het museum een expositie over het Slot op den Hoef bekijken. Wij streven naar verdere samenwerking. Geestgronden, 13 (2006), nr. 213 95

Geestgronden - Egmonden | 2006 | | pagina 55