SHE BESTUURSNIEUWS Bestuur Rob Leijen heeft aangekondigd de voorzittershamer per 1 juli a.s. neer te leggen. Het bestuur is dan ook dringend op zoek naar een nieuwe voorzit ter. Wij zoeken naar iemand die een aantal uren per maand beschikbaar heeft en Egmonds historie een warm hart toedraagt. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het leiden van de maandelijkse vergaderingen, het uitzetten van een beleid en het zo nu en dan bijwonen van externe bijeen komsten. Heeft u interesse en bent u bereid een aantal uren in onze stich ting te investeren, belt u dan met Rob Leijen 072 - 506 7856 of email naar robleijen@xs4all.nl Donateursavond Op vrijdag 21 april a.s. houden wij onze jaarlijkse donateursavond in dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. De spreker is de heer Henk ten Berge uit Egmond-Binnen, bekend als journalist en recensent. Vorig jaar publiceerde hij zijn laatste boek "Spiegel van de Lage Landen". Naar aanleiding van dit boek vertelt de spreker over onbekende monumenten in onze omgeving. Wij verwijzen u naar de uitnodiging die bij deze Geestgronden is gevoegd. Slotkwartier Ongetwijfeld heeft u gelezen over de plannen betreffende het Slotkwartier te Egmond aan den Hoef. De gemeente Bergen en De Hollandsche werken samen aan een plan voor herinrichting van het Slotkwartier. Stichting Historisch Egmond is als gebruiker van het Historisch Informatiecentrum gevraagd mee te denken over de plannen. Wij hopen uiteraard op de tot standkoming van een permanent onderkomen van waaruit wij onze activi teiten blijvend kunnen ontplooien. Behoeften Met enige regelmaat worden wij gevraagd of de stichting niet meer of andere activiteiten kan ontplooien. Wij hebben wel ideeën maar zouden Geestgronden13 (2006), nr. 1 39

Geestgronden - Egmonden | 2006 | | pagina 41