KORT NIEUWS In memoriam les de Zwart Op maandag 21 februari jongstleden overleed plotseling les de Zwart. les was oprichter en voortrekker van onze werkgroep Archeologie. In die hoe danigheid zorgde hij o.a. dat archeologische vondsten uit de slotgracht voor korte of langere tijd naar Egmond werden gehaald om in het bezoekerscen trum van onze stichting te worden geëxposeerd. les de Zwart, geboren 3 september 1940, overleden 21 februari 2005, was regel matig te vinden in het bezoekerscentrum van onze stichting aan de Slotweg 46 te Egmond aan den Hoef. Hij had daar zijn archeologische werkruimte, zijn archief en liet in de vitrines met gepaste trots zijn eigen vondsten zien. Namens onze stichting nam hij deel in het regionaal archeologisch verband. Op zondagmiddagen had hij zitting tijdens de openingstijden van onze exposities en hield zich daarnaast ook bezig met de automatisering. Wij zullen zijn inzet, spontaniteit en humor missen. Namens alle betrokkenen bij Stichting Historisch Egmond wensen wij zijn vrouw Suzanne, zijn kinderen, kleinkind en verdere familie heel veel sterk te bij het verlies hun dierbare echtgenoot, vader, opa en familielid. Bestuur en vrijwilligers Stichting Historisch Egmond Werkgroep Archeologie Electronische nieuwsbrief Wij wijzen u op de mogelijkheid u op de hoogte te laten houden van de activiteiten en het nieuws omtrent Stichting Historisch Egmond. Wanneer u uw email-adres aan ons kenbaar maakt via robleijen@hotmail.com dan wordt u in de toekomst via een electronische nieuwsbrief geïnformeerd. Uiteraard blijft Geestgronden in de huidige tijdschriftvorm bestaan. 42 Geestgronden, 12 (2005), nr. 1

Geestgronden - Egmonden | 2005 | | pagina 45