SHE BESTUURSNIEUWS 12'/2 jaar Stichting Historisch Egmond in 2005 In 2005 bestaat Stichting Historisch Egmond 12'/: jaar. Aan dit heugelijke feit gaan wij speciale aandacht besteden. Onze donateurs worden nauw betrokken bij deze mijlpaal. Zo zal er in maart een excursie naar het Zee- en Havenmuseum 'De Visserijschool' in Umuiden worden georganiseerd. Wij verwijzen u naar het inlegvel in deze Geestgronden. Wij denken ook aan een speciaal themanummer over een nog nader te bepalen onderwerp. E-mailadressen Als bestuur hebben wij nagedacht hoe informatie over de activiteiten van de stichting snel, kort en met meer regelmaat bij u te krijgen. Hiertoe heb ben wij gedacht aan het laten verschijnen van een elektronische nieuws brief (max. 1 pagina A4-formaat). Deze nieuwsbrief willen wij u via e-mail toesturen. Om zoveel mogelijk personen te kunnen bereiken, roepen wij u op om uw e-mailadres via robleijen@hotmail.com aan ons door te geven. Wij hopen met de elektronische nieuwsbrief in de loop van 2005 van start te kunnen gaan. Donateursavond Wij kondigen u reeds aan dat de jaarlijkse donateuravond op vrijdag 22 april 2005, 's avonds om 20.00 uur zal worden gehouden. Het bestuur heeft reeds kennis gemaakt met de spreker en wij verwachten een heel interes sante lezing. In de volgende Geestgronden wordt meer verteld. Werkgroepen en vrijwilligers Zoals U weet functioneren er in onze stichting diverse werkgroepen. Helaas zijn deze werkgroepen niet altijd even sterk bezet. Wij zoeken daarom nog steeds naar mensen die zo nu en dan wat tijd aan de historie van de Egmonden willen besteden. Zo zoekt de werkgroep Fotografie nog iemand die zich wil bezighouden met het fotograferen van panden, straten en bij zondere plekjes in Egmond aan den Hoef. Ook de redactie en het bestuur zoeken nog versterking voor haar gelederen. Wilt u bijdragen aan het onderzoeken en vastleggen van Egmonds historie, belt u dan met Rob Leijen (072 506 7856) of Dick Meiners (072 507 0863). Het bestuur hoopt dat u weer veel leesplezier beleeft aan deze editie van Geestgronden. Wij wensen u allen een bijzonder goed en gezond 2005 156 Geestgronden, 11 (2004), nr. 4

Geestgronden - Egmonden | 2004 | | pagina 40