KORT NIEUWS Roza Denneboom-Rijksman (In Memoriam) Op 14 augustus 2004 is overleden mevrouw Roza Denneboom-Rijksman, waarover bij toeval informatie en een foto stond afgedrukt in het artikel 'Opgroeien en werken in Egmond' van Jeane Lute in de vorige Geestgronden (jrg. 11, nr. 2/3 augustus 2004, blz. 57-58). Zij was de weduwe van de bekende Egmondse kunstschilder Bob Denneboom, die reeds in 2001 was overleden. Wij wensen haar vrienden en familie veel sterkte bij dit verlies. Nita Housheer (In Memoriam) Op 25 september jongstleden overleed mevrouw Nita Housheer. Nita heeft in 1998 en 1999 het secretariaat van onze stichting beheerd. Wij hebben Nita leren kennen als zeer nauwkeurig en punctueel. Veel te vroeg is aan haar verbondenheid met Egmond een einde gekomen. Wij wensen haar vrienden en familie veel sterkte bij dit verlies. Henk Belleman (In Memoriam) Op 23 oktober jongstleden overleed de heer Henk Belleman. Henk was betrokken bij het allereerste begin van Stichting Historisch Egmond. Hij zat vanaf 27 november 1992 tot 3 oktober 1995 in het voorlopig bestuur van de stichting in oprichting. Henk Belleman, geboren op 29 augustus 1938, overleden 23 oktober 2004, was een Egmonder in hart en nieren. Regelmatig liep hij even het bezoe kerscentrum van onze stichting aan de Siotweg 46 te Egmond aan den Hoef binnen om zich op de hoogte te stellen van de laatste expositie of activitei ten. Wij zullen zijn spontaniteit en humor missen. Namens alle betrokkenen bij Stichting Historisch Egmond wensen wij zijn vrouw Annemarie, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verlies van hun dierbare echtgenoot, vader en opa. Bestuur, redactie en vrijwilligers Stichting Historisch Egmond 154 Geestgronden, tl (2004), nr. 4

Geestgronden - Egmonden | 2004 | | pagina 38