VRAAG EN AANBOD Voor enkele artikelen in Geestgronden zijn wij op zoek naar informatie over de volgende personen en gebeurtenissen: Willem Stam Zoon van Filips Stam en Teunisje Glas. Geboren op 23 februari 1893 te Egmond aan Zee, overleden in november 1919 op zee ten gevolge van oor logshandelingen. Hij was getrouwd met Jansje Gravemaker. Wij willen graag weten op welk schip deze Willem Stam voer en tevens zoeken wij nadere informatie over zijn overlijden. Wij gaan ervan uit dat zijn schip op een mijn is gelopen, maar hierover hebben wij (nog) niets naders kunnen vinden. Job de Groot Geboren op 7 maart 1931 te Egmond aan Zee, verongelukt op 28 december 1950 te Seroei, Nederlands Nieuw-Guinea ten gevolge van een vliegonge val met een Catalina vliegboot. Hij was werkzaam als matroos vliegtuigma ker. Wij zoeken meer informatie over zijn persoon, familie en de omstandighe den waaronder hij is verongelukt. Tevens zoeken wij een of meerdere foto's van deze Job de Groot. Vissersmonument te Egmond aan Zee Voor een artikel over het vissersmonument te Egmond aan Zee zoeken wij foto's van personen of bemanningen, waarvan de namen op het monument zijn vermeld. In totaal gaat het hier om 95 personen en wij hopen zoveel mogelijk van hen in beeld te brengen. Tevens zoeken wij foto's van de schepen waarmee zij zijn vergaan. Wanneer u informatie kunt verstrekken, kunt u dit sturen naar de redactie, postbus 124, 1930 AC te Egmond aan Zee of contact opnemen met Rob Leijen, Anna van Burenlaan 48, 1934 GV Egmond aan den Hoef, tel. 072 - 506 7856, e-mail: robleijen@hotmail.com. 144 Geestgronden, 11 (2004), nr. 4

Geestgronden - Egmonden | 2004 | | pagina 28