SHE STUDIE- EN WERKGROEPEN - Werkgroep Fotografie Sinds begin dit jaar is de werkgroep Fotografie actief om het dorps- en landschapsbeeld van de Egmonden in een tijdsbeeld vast te leggen. Met enthousiasme zijn de leden van de werkgroep aan de slag en trekt men door de Egmonden om alle opstallen, bijzondere kenmerken en wetenswaardig heden vast te leggen. Daarbij worden de aanpassing van de Boulevard, de renovatie/nieuwbouw van de Prins Hendrik Stichting, maar ook de landher- inrichting in de Sammerpolder niet over het hoofd gezien. Tevens worden plan Mosselaan en de verbouwing van de DekaMarkt fotografisch gevolgd. Inmiddels zijn zo'n 1.500 foto's gemaakt. Uiteindelijk denken wij 5.000 foto's te maken, waarna al het historisch materiaal gearchiveerd moet wor den. Het fotografisch materiaal wordt ingebracht in de computers van de SHE om het materiaal te archiveren, te documenteren en te ontsluiten ten behoeve van studie, publicatie en expositie. Bovendien ontstaat zo een belangrijk historisch overzicht voor ons nageslacht. De werkgroep bestaat momenteel uit: Frans Tijssens (coördinator), Dick Meiners (bestuurslid), Gert-Jan Rutgers, Nel Wolf en Paula Kok. Wie het leuk vindt om mee te doen, of kennis van en interesse in fotografie heeft, kan zich melden bij Dick Meiners (072 507 0866 of 072 507 0863 of dmeiners@wxs.nl) of Frans Tijssens (072 506 3754). - Werkgroep Automatisering De werkgroep automatisering bestaat uit: Frans Tijssens. Jacobus Bommer, Wuz Rens en Herman van de Molen (advies). Wij zijn zeer verheugd over de schenking van een computer door Herman van de Molen (HvdM Trading). Het bestuur dankt Herman voor deze gulle bijdrage. Daarnaast is nog enige gebruikte apparatuur ontvangen. Hiermee komt de hardware op een aanvaardbaar peil. De komende tijd wordt gebruikt om de infrastructuur aan te passen. Tevens wordt het tijd voor een website. We zijn ook nog op zoek naar personen met ervaring op dit gebied. In een volgend nummer hopen we meer over de plannen (of misschien wel de uitvoering) te kunnen vertellen.O 116 Geestgronden, 11 (2004). nr. 2/3

Geestgronden - Egmonden | 2004 | | pagina 76