SHE BESTUURSNIEUWS Gezocht De Stichting Historisch Egmond (SHE) bestaat inmiddels 11 jaar. In deze 11 jaar zijn wij gegroeid tot een vereniging met ruim 600 donateurs. Ons blad Geestgronden wordt door menigeen geprezen (hulde aan de redactie en de schrijvers van de artikelen!!!). Het bestuur bezint zich nu op de toe komst. In de vorige Geestgronden is een zeer uitgebreid overzicht van (mogelijke) activiteiten gegeven. Naast de herhaalde oproepen voor vrijwil ligers in Geestgronden hebben we ook op andere manieren geprobeerd vrij willigers te werven. Helaas moeten we constateren dat er nog weinig is gereageerd op deze oproepen. Dat betekent dat het huidige bestuur duidelij ke keuzes zal maken. Daarbij blijft ons historisch tijdschrift Geestgronden de hoogste prioriteit houden. Hoe kunnen wij ons aanbod van activiteiten nog beter afstemmen op uw belangstelling? Er leven veel ideeën bij ons, maar wij willen graag van onze donateurs zelf horen in welke onderwerpen, activiteiten en informatie zij geïnteresseerd zijn. Laat ons weten wat u 'mist' in Geestgronden of wat u graag georganiseerd wilt zien. En nog beter: waar aan u mee wilt doen! Neem contact op met Rob Leijen (072 506 7856) of Dick Meiners (072 507 0863). Wanneer u dit leest, hebben wij inmiddels afscheid genomen van onze secretaris Tim Buter. Gezien zijn drukke werkzaamheden en de aandacht voor zijn gezin heeft Tim besloten zijn werk voor SHE te beëindigen. Vanaf deze plaats willen wij hem danken voor zijn toewijding en altijd zeer verzorgde verslagen en archivering. Helaas hebben wij nog geen vervanger voor Tim kunnen vinden. Daarom roepen wij u op ons in deze functie de helpende hand toe te reiken. Zonder secretaris functioneert het bestuur onvoldoende en kunnen wij onvoldoende in uw behoeften voorzien. Naast een secretaris zoeken wij nog opvolgers voor de functies van het verzorgen van de ledenadministratie en het beheren van de financiën. Daarnaast zijn nog steeds vrijwilligers voor diverse werkzaamheden nodig (van klein tot wat groter, technisch, bestuurlijk en organisatorisch). Wij rekenen op uü! Het overlijden van onze trouwe medewerkers Jan Lute en Kees Blaauboer bewijst te meer dat de tijd voortsnelt. De essentie om de geschiedenis van de Egmonden te beschrijven en te documenteren is dan ook direct duidelijk. Van de ontwikkelingen houden wij u graag op de hoogte. Lees het Contact en De Duinstreek voor onze aankondigingen. Tot de volgende Geestgronden. Geestgronden, II (2004), nr. 2/3

Geestgronden - Egmonden | 2004 | | pagina 75