SHE STUDIE- EN WERKGROEPEN - Studiegroep Fotografie In november 2003 werd de studiegroep fotografie gevormd. Het doel is om het totale Egmondse landschaps- en dorpsbeeld vast te leggen. Er ontstaat dan een uniek digitaal fotografisch tijdsbeeld. De studiegroep bestaat uit: Dick Meiners (coördinator), Nel Wolf, Gert-Jan Rutgers, Bart Bult, Paula Kok en Frans Tijssens. De gebieden Egmond-Binnen en Egmond aan den Hoef zijn in blokken verdeeld. Ieder neemt een blok voor zijn rekening. U zult dan ook de komende maanden de leden van de werkgroep door de dorpen zien slente ren om straten, huizen, landerijen en historische kenmerken vast te leggen. Mocht u die mensen tegenkomen, maak gerust een praatje. Zij kunnen zich overigens legitimeren als lid van Stichting Historisch Egmond. Voor de gebieden Egmondermeer, Wimmenum, Egmond aan Zee en het duingebied zoeken wij nog enthousiaste fotografen die de werkgroep willen versterken. Ook interesse? Neem contact op met D.Meiners. Tel. 072 507 0866 of 072 507 0863 (e-mail: dmeiners@wxs.nl). - Werkgroep Automatisering De werkgroep automatisering is gevormd vanaf januari 2003. De doelstel ling is een beleidsplan op te stellen, waarna op een gestructureerde wijze de veelal oude apparatuur wordt vervangen door een moderne infrastructuur. Inmiddels is een aantal mensen bereid gevonden de werkgroep te verster ken. Met name het beheer en de bewerking van het fotomateriaal zoals aan geleverd door de studiegroep fotografie dient te worden ondersteund. Bent u goed bekend met computers en spreekt de combinatie historie en compu tertechniek u aan? Neem dan contact op met Jack Grossat. Tel. 072 507 0077 (e-mail: jgrossat@raketnet.nl). - Werkgroep Documentatiebeheer Voor de invoering en verwerking van het fotomateriaal van de studiegroep fotografie en de aanwezige boeken moet nog een studiegroep gevormd worden. De bedoeling is gebruik te maken van de software zoals in gebruik bij onze collega-historische verenigingen in de regio. Vindt u het leuk en interessant om hier actief mee bezig te zijn dan kunt u contact opnemen met Dick Meiners. 40 Geestgronden, 11 (2004), nr. 1

Geestgronden - Egmonden | 2004 | | pagina 42