Exposities/presentaties Ons eigen Bezoekerscentrum biedt een uitstekende gelegenheid tot het hou den van exposities zoals onlangs de expositie over de Heren en Graven van Egmont en over de Seehund. Ook u kunt exposeren of aan een expositie meewerken!!!! We denken aan timmerwerk, sjabloons maken en meehel pen expositiemateriaal te selecteren en te ordenen. In 2004 worden twee exposities gehouden. Eén in het tweede kwartaal in samenwerking met PWN omtrent de nieuwe projecten in het duingebied. De tweede expositie vindt plaats op 4 augustus en staat in het kader van het 100-jarig bestaan van muziekvereniging Lamoraal van Egmont. Deze expo sitie is tot medio december te bezichtigen. Donateursavond Onze jaarlijkse donateursavond trekt altijd veel bezoekers. Een ontmoe tingsmoment voor de Egmonders. Ook kunt u rekenen op gastsprekers die steeds opnieuw een interessant historisch onderwerp in relatie tot Egmond nader toelichten. De volgende donateursavond is op vrijdag 23 april om 20.00 uur in dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. Een greep uit de diverse ondersteunende activiteiten: - Automatisering Organisatie en beheer van de computerapparatuur en de software. Tevens is een taak de andere mensen op weg te helpen met de bediening van de apparatuur en invoering van gegevens. Daarnaast wordt er gewerkt aan een website. - Documentatiebeheer Opbouw van onze documentatiedatabank en bibliotheek. Invoeren van gegevens van fotomateriaal en historisch relevante informatie volgens een vaste systematiek. - Suppoost in het Bezoekerscentrum bij exposities of als gids bij onze rondleidingen Vanaf april tot oktober zijn er exposities in ons Bezoekerscentrum. U houdt toezicht, verkoopt artikelen en vooral staat u de bezoekers te woord. Dat levert doorgaans zeer interessant gesprekken en contacten op. U kunt con tact opnemen met Ans Groot of Hannie de Vries. 38 Geestgronden, II (2004), nr. I

Geestgronden - Egmonden | 2004 | | pagina 40