Ik wil mijn relaas besluiten met een (nog niet complete) opsomming van families, waarvan de gezinsleden en nazaten met zekerheid afstammen van Pieter Oorthuis en Eva Cornelia Groentjes. Van Duin-Oorthuis, Hof-Oorthuis, Oorthuis-Metselaar, Peetoom-Oorthuis, Butter-Oorthuis, Hof-Klaver, Melker-Hof, Dirkson-Hof, Zoon-Hof, Hof- Knijn, Snijders-Hof, Burger-Hof, Oorthuis-Kleverlaan. Oorthuis-Kemper, Peetoom-Zijp, Van Duin-Peetoom, Peetoom-Stet, Koper-Peetoom, Van Diepen-Butter, Brink-Hof, Kaandorp-Brink, Hof-Schoordijk, Hof-Kroon, Pepping-Melker, Melker-Snoeks, Melker-Broks, Bruin-Zoon, Admiraal- Hof, Hof-Schuit, Wittebrood-Hof, Hof-de Graaf, Hof-Stuifbergen, Hof- Hes, Hof-Bommer, de Jong-Hof, Broers-Snijders, Burger-Broek, Burger- Wittebrood, Brakenhof-Burger, Druiven-Oorthuis, Oorthuis-Bakkum, Oorthuis-Wildenburg, Van Duin-Stam, Peetoom-Rolie, Peetoom-Kager, Ku ij er-Peetoom, Peetoom-Neles, Van der Star-Peetoom, de Graaf-Peetoom, Peetoom-Warmerdam, Peetoom-Peks, Heddes-Peetoom. Tervoort- Peetoom, Koper-Groen, Koper-Draijer, Vendel-Koper, Koper-v.d. Molen, Tromp-Koper, Schuyt-Melker, Klijbroek-Melker, Melker-Druiven. Belleman-Melker, Melker-Zuurbier, Melker-Stoop, Groot-Pepping, De Boer-Pepping, Pepping-de Boer, Hopman-Pepping, Pepping-Koning, Pepping-Verduin, Kuiper-Druiven, Druiven-Heddes, Druiven-Broers, Hopman-Druiven, en nog vele, vele anderen. Zij zullen nog aan het over zicht toegevoegd worden. Bronnen: Archief Jos Hof. Archief rooms-katholieke parochie Sint Adelbert Egmond-Binnen. W.J. van den Berg, Historisch Kadaster van de Binnen-Egmonden, 1602-1811Utrecht, 1985. Regionaal archief Alkmaar: Doop-Trouw-Begraafboeken Uitgeest, Castricum, Heiloo; Burgelijke Stand Egmond-Binnen. Geestgronden, 6 (1999), nr. 4 117

Geestgronden - Egmonden | 1999 | | pagina 23