VAN DE REDACTIE Voor dit dubbelnummer van Geestgronden is gevarieerde kopij binnenge komen. De onderwerpen bestrijken ook nog aardig de drie Egmonden. In Geestgronden jrg. 1, nr. 1/2 (oktober 1994) is aangekondigd, dat het de bedoeling was het tijdschrift tevens een platform te laten zijn voor vra gen en opmerkingen van de lezers. Tot nu toe kwamen nog niet veel vragen en verzoeken bij de redactie binnen. Wellicht kwam dat, doordat een duide lijke rubriek ontbrak. In dit nummer is een begin gemaakt met VRAAG EN AANBOD: een vraag van lezers leidt er hopelijk toe, dat vanuit de lezers kring een reactie komt. De gekozen naam is een suggestie van Cor Oorthuijsen. Op de binnenzijde van het omslag werd hij al bedankt voor zijn fotowerk ten behoeve van Geestgronden. Het bestuurslid van de Stichting Historisch Egmond heeft enkele redactievergaderingen bijgewoond. Hij is bereid deel uit te gaan maken van de redactie. Hij wil zich vooral richten op het maken en repro duceren van foto's en het schrijven van de persberichten. Tevens kan hij heel direct het contact tussen redactie en bestuur onderhouden. We zijn blij met deze versterking en zullen hem bij het bestuur voordragen. Uitbreiding van de redactie blijft noodzakelijk. Enkele leden hebben al te kennen gegeven op niet al te lange termijn hun werk te willen overdragen. Tenslotte wensen wij u mede namens het bestuur van de Stichting Historisch Egmond met de feestdagen voor de deur veel leesplezier, prettige kerstda gen en een goed begin van het nieuwe jaar.Q 54 Geestgronden, 4 (1997), nr. 3/4

Geestgronden - Egmonden | 1997 | | pagina 4