VAN DE REDACTIE De oude Romeinen zeiden het altempa fugit, oftewel de tijd vliegt. En wij vliegen mee. De Stichting Historisch Egmond (SHE) die ook Geestgronden uitgeeft, timmert intussen onder leiding van de nieuwe voorzitter Peter de Man duchtig aan de weg. De redactie is blij, dat het aantal donateurs van SHE, en daarmee het aantal lezers van ons blad langzaam maar zeker toe neemt. Er zijn nu 250 begunstigers. De vormgeving van Geestgronden is in vergelijking met soortgelijke uit gaven tamelijk luxe. Het blad wordt niet gefotokopieerd, maar gedrukt. Dit komt ook de kwaliteit van de illustraties ten goede. We durven te zeggen, dat ons blad er qua uiterlijk beslist mag wezen. In dit verband is het goed onze Max Hofer hier eens speciaal in het (lente)zonnetje zetten: hij zorgt er geheel belangeloos voor, dat de omslagen van ons blad telkenmale een gra fisch verantwoord aanzien hebben. Legt u ze maar eens op een rijtje en constateer met ons, dat hij goed werk aflevert. Hopelijk vindt u ook de inhoud de moeite waard. Misschien is het een leuk idee vrienden of kennissen een jaarabonnement op Geestgronden cadeau te doen. U vindt daartoe een inlegvel in dit nummer. Nieuwe abonnees kunnen behalve de lopende jaargang ook nog tegen be taling van dertig gulden extra, dus voor in totaal ƒ65,- alle tot dusver ver schenen nummers in bezit krijgen. In deze Geestgronden is de onvolprezen Jos Hof ook weer van de partij. Onvolprezen, omdat hij niet alleen regelmatig kopij aanlevert. Hij heeft er bovendien persoonlijk voor gezorgd, dat zich een tiental nieuwe donateurs aangemeld hebben. 2 Geestgronden. 3 (1996). nr. 1

Geestgronden - Egmonden | 1996 | | pagina 4