GELEZEN IN DE KRANT 2018 12 11-01 Edith Stam, gespecialiseerd gezicht behandelaar, verlaat na 17 jaar Callantsoog. Trouwe klantenkring schoonheidssalon Studio 90 kan tegenwoordig in Schagen terecht. 17-01 Tafeltjedekker Arie Kruit na 33 jaar laatste maaltijden rondgebracht. Besteedt tijd nu aan hobby biljarten en aan echtgenote Marijke. Arie/Dymph TD coördinatrice Foto: Nicolette Molenaar 20-01 Vraag tijdens windkracht 8 "Zullen ook mijn kleinkinderen hier hun brood nog kunnen verdienen?" Alex Blokker van de Strandtent ziet bij elke storm zeewater hoger oprukken. 23-01 OpenbaarVervoer na acties gedupeerde busreizigers gedeeltelijk gered. Buslijn 152 tussen Callantsoog en Schagen blijft intact. 03-02 Aanleg bungalowpark zal rusten ruimte verstoren in oeroude Boskerpolder. Recreatie-gigant probeert onzalig project door te drukken. Omwonenden zetten hakken in zand. 14-02 Spreekuur met oom/tante agent bij AH als u iets te melden heeft bij de politie. Eerst brood en piepers inslaan, dan 'Een boodschap voor de wijkagent'. Willem en Eline spitsen de oren. 16-02 Gaat het echt gebeuren? Op locatie hoek Duinroosweg/Abbestederweg komen starters- woningen, aldus Wooncompagnie. Bouwbedrijf De Geus uit Langedijk staat in de startblokken. 26-02 Ard Doko met atelier'Street Art'onderdeel van Atelierroute bedrijventerrein Witte Paal. Gaat zelfs les geven in Hollywood. Bezoekende GSg Schagen handvaardigheidsdocente:"Hij had toen al iets kunstzinnigs in zich." 03-03 Amy Wijnants (21) uit Groote Keeten, woonachtig in gerenoveerd huis (Rens Roos), dol opjutten. Brengt regelmatig vondsten naar de Zeetuin van schoonvader hovenier Jan Koks (67). Bonte buitenverzameling aan Duinweg. 07-03 Derde generatie ijsmaker Kees Baars (28) doet er een schepje bovenop: nieuwe smaak Spiced Coffee; met espresso en Arabische kruiden. Familie en vrienden IJsie Prima proefkonijnen. 14-03 AH supermarkt open na 10 dagen sluiting. Bouwvakkers (150) en personeelsleden werkten zich in het zweet om op tijd de eindstreep te halen. Baas Jaap dik tevreden met resultaat. 20-03 Natuurmonumenten trakteert op broodjes, soep, koffie, thee. Wel eerst meedoen met zwerfvuil opruimen in Zwanenwater op Landelijke Opschoondag. 13-04 Eindigen als biefstukjes voorkomen. Priscilla (20) Groote Keeten, Chella (20) Callantsoog en Amy (20) Limmen, redden 6 jonge Konikpaarden van slachthuis in België. 16-04 Bloembollenkweker André van Duivenvoorden (80) bij opening Poldertuin in Anna Paulowna verrast met een Lintje. Is nu Ridder in de Orde van Oranje Nassau. 19-04 Bob den Held (78) boegbeeld Bijenhoudersvereniging Duin en Kogge legt voorzittershamer neer na 33 jaar. "Bestuiving bijen van bloemen, planten, bomen essentieel voor voortbestaan mensheid."

De Clock van Callens-Ooghe | 2019 | | pagina 14