Badgastentijd OPROEP NIEUWE LEDEN Fotomiddagen Piet Beun Het zal in 1957 geweest zijn, dat er voor de eerste keer badgasten in ons huis zaten, ik herinner me het nog goed. Wij huisden zelf als gezin van zeven personen in de kleine schuur achter het huis. Stapelbedden waren een uitkomst. Ik sliep op tweehoog, dat was niet echt handig, want ik plaste nog wel eens in bed... Vaste bezoekers in de schuur waren padden, ze vonden altijd wel een gat waar ze door naar binnen konden kruipen. Vader Jo zorgde voor geluidsoverlast, hij was een fikse snurker. En de muggen lieten ook van zich horen. Ze staken flink, geregeld zat ik onder de muggenbulten. Ik vond het altijd heel knus in het boetje. De badgasten kwamen overal vandaan: een domineesgezin uit Spakenburg; een gezin woonachtig in Hilversum; een Amsterdams gezin met drie kinderen. Een Duits echtpaar uit Darmstad, hun dochter Martina viel in een prutsloot, hoera voorde aanwezige douche; een Berlijnse meneer; een operazanger, die op de Keulse radio te horen was, hij oefende in de kleine slaapkamer met het raam op een kier (konden we mee genieten); één familie maakte er een puinhoop van met spugende kinderen, zand en schelpen door het hele huis en stookolie op het behang. Ja, ook badgasten heb je in alle soorten en maten. Zoekt u naar voetsporen uit het verleden? Wordt dan lid van deHistorische Vereniging Callantsoog. Het lidmaatschap kost 18 euro per jaar. Daarvoor krijgt u elk kwartaal De Clock van callens-ooghe in de bus. De Historische Vereniging verzorgt tevens excursies en lezingen en ook organiseren we kijkmiddagen met oude foto's. U kunt het lidmaatschap natuurlijk ook cadeau doen! Geef de gegevens door aan de secretaris: Robbert Blom, tel. 0224-571111, secretariaat@historischeverenigingcallantsoog.nl. U kunt uw opgave ook in de brievenbus bij Tante Jaantje aan het Dorpsplein deponeren. Ook in 2019 gaan we weer door met de gezellige en informatieve fotomiddagen in het Dorpshuis. Noteert u alvast in uw agenda: de 2e maandag van de maand, van 14.30 tot 16.30 uur. 14 januari 11 maart 13 mei We hopen u dan weer veel mooie oude foto's te laten zien en een heleboel informatie te verzamelen. Groote Keeten, Strand c.uiens-o

De Clock van Callens-Ooghe | 2018 | | pagina 22