Van de redactie Andere activiteiten Laatste nieuws! Ook Peter en Petra gaan met hun tijd mee. In 2007 weer een grote verandering. De winkel werd vergroot tot 100 m2. De klanten in de winkel kregen meer ruimte en meer overzicht. Er is een koffïecorner en een snackgedeelte bij gekomen. De winkel met een soort strandsfeer kreeg het logo Paal 13. De variatie in het brood groeide mee. De tijd van alleen wit of bruin is voorbij. Er is een ruim assortiment aan desembrood, speltbrood en vele soorten bolletjes bij gekomen. Ondanks dit drukke bestaan vonden Piet en Riet ook tijd voor ontspanning. Riet is lid van de Vrouwen van Nu, zwemt, fietste de vierdaagse en zong bij het RK dameskoor. Piet schaatste en was regelmatig op het voetbalveld te vinden. Moeder Van der Ploeg met haar dochters Marcolien Barten, die ons eerder foto's stuurde van haar vader en oom, Jacob en Gert Scheringa, vraagt of er mensen zijn die oude foto's van beide mannen hebben van de tijd dat ze nog in Callantsoog woonden. We helpen graag bij haar oproep. Reacties kunnen gestuurd worden aan: marcolien@quicknet.nl. Van het Regionaal Archief Alkmaar kregen we bericht dat alle Badbodes inmiddels zijn gedigitaliseerd. Neem een kijkje op onze site: www.historischeverenigingcallantsoog.nl en klik op de link Badbodes voor Callantsoog. De eerste is al van 1938! Een toegift bij de foto's op de voorplaat: een oude luchtfoto van Groote Keeten Van Edgar den Nijs kregen we bijgaande foto met de vraag of er iets meer over is te vertellen. Te zien is een groep zogenoemde Turkestaners of Mongolen. De foto is genomen vlak na de bevrijding. We weten dat de foto is gemaakt in de bocht van de Dorpsweg, richting Abbestee. Achteraan links is de boerderij van Zeeman te zien, rechts de boerderij van Bijpost die er na 1946 woonde. Herkent u een van de mannen op de foto? Dan graag even een berichtje naar de redactie.

De Clock van Callens-Ooghe | 2018 | | pagina 19