Uitnodiging Jaarlijkse excursie Historische Vereniging Werkgroep Kerkhof ,s«!; mms op 26 mei 2018 Ank Randag a. Algemene Ledenvergadering en lezing op vrijdag 20 april 2018 in Dorpshuis Kolfweid AGENDA REDDIMétf^JLSEUK Ontvangst met koffie of thee Opening door de voorzitter Ingekomen stukken en mededelingen Goedkeuring notulen van de Algemene Ledenvergadering dd. 21 april 2017 Het verslag is gepubliceerd in de Clock van callens-ooghe nr. 2 van juni 2017 en ligt tevens ter inzage tijdens de vergadering Jaarverslag secretaris 2017, samenvatting opgenomen in deze Clock Financieel verslag 2017 Verslag Kascontrolecommissie Verslag Callinger Erfgoed Verslag redactie de Clock van callens-ooghe Verslag activiteiten werkgroepen fotomiddagen molen De Zwaan onderhoud begraafplaats 10. Jaarlijkse excursie 11. Rondvraag 12. Pauze (consumpties voor eigen rekening) 13. Na een doelmatige ledenbijeenkomst zal de rest van de avond ingevuld worden door Sylvia van der Most, hoofd collectie en educatie van het Nationaal Reddingmuseum Dorus Rijkers te Den Helder. Zij zal vertellen over het ontstaan en de geschiedenis van het museum NATIONAAL Ho Graag tot ziens op vrijdag 20 april a.s. aanvang 20.00 uur. Zaal open om 19.45 uur Het bestuur heeft besloten om dit jaar bij voldoende deelname een excursie te organiseren naar IJmuiden en Haarlem. Het is de bedoeling dat we eerst naar IJmuiden gaan, naar SHIP, het informatiecentrum van de bouw van de nieuwe sluis te IJmui den. Daarna is er een lunch in restaurant Kop van de Haven. Na de koffietafel gaan we door naar Haarlem voor een rondlei ding in de Grote of Sint-Bavo kerk. Als afsluiting van de dag is er een rondvaart in een overdekte boot vanaf het Spaarne. De kosten van dit dagje uit bedragen 52,- p.p. U kunt zich opgeven t/m uiterlijk 20 april bij onze voorzitter Dries Blokker, Jewelplein 10, 1759 HB Callantsoog, telefoon 0224-582528. In juli 2017 meldde Truus Bakker zich aan als medewerkster op het kerkhof, dus we zijn weer met vier vrijwilligers. Ook in juli kregen wij van de familie Van Spelden een donatie van 50,=. Ze zijn erg blij dat het graf van hun familie wordt onderhouden. In oktober kreeg Truus van Albert ter Steege tulpen en narcissen voor in de potten bij de urnenmuur. Gemeentewerken gaf ons toestemming tot het planten hiervan. Tevens hebben wij ge vraagd of de stukjes tussen de graven gemaaid konden worden. Dat is intussen gebeurd, daarvoor onze dank. Groet, Willy, Ank, Truus en Ank

De Clock van Callens-Ooghe | 2018 | | pagina 11