Schoolreisje Schiphol '51 Mevrouw Beun kent gewoon alle namen die bij dit uitstapje horen Schoolreisje 1951 Jeugdclub De Toekomst Tegemoet Voetballen Ook de foto van het schoolreisje leverde dankzij plaatsing in het Schager Weekblad informatie op. We plaatsen hier het artikel met alle namen, met dank aan Annie Beun. Stoer poseren de jongens en meiden voor de fotograaf. CALLANTSOOG Een aantal weken geleden plaatsten we op verzoek van de His torische Vereniging Callant- soog bijgaande foto. Met daarbij de vraag: wie, wat, waar, wanneer et cetera. Afgelopen week kregen we van de vereniging de ant woorden. Met dank aan mevrouw Beun, die alle namen kent én gegevens aanleverde, waarvoor dank. Mevrouw Beun meldt: „Het betreft een foto van de zesde en zevende klas van de open bare lagere school uit Callant- soog. Deze is genomen tijdens een schoolreisje in 1951 naar Schiphol." De namen. Onder sten vanaf links: Marry Weis- senbruck, Annie Oosting, Nellie Baken, Guus Kuiper en Piet Kruit. Tweede rij van links af: juffrouw List, mees ter Oüwerling, Riet van der Plas, Annie Scheringa, Jopie Mol, Geertje Mooy, Truus Correljé, Corrie Schenk, Kees Eradus, meester Bark, Jan Mooy, meneer Beun en Harm de Jong. Op de trap van onder naar boven en van links af: Gert Bijvoet, Klaas Beun, Ben de Vries. Rens Bijpost, Barry de Wilde, Jan van Scheijen, Kees Zwart en Piet Baken. Kijk, daar hebben we iets aan! De redactie van dit Schager Weekblad ontvangt heel graag oude foto's. Maakt niet uit of het over mensen, panden, gebouwen, boerderijen of de natuur gaat. Samen met u, lezer van dit weekblad, komen er vast en zeker gegevens naar boven, die we vervolgens met groot plezier een plaatsje in de redactionele kolommen ge ven. Mail uw (historische) beeldmateriaal én de bijbeho rende vraag of informatie naar de redactie van dit blad. Het adres is: redactie@scha- gerweekblad.nl Doen! Op de vraag om namen op de foto van de jeugdclub De Toekomst Tegemoet in de vorige Clock kregen we een aantal reacties binnen. Op nummer 2 kan Gert Scheringa worden ingevuld, 5.TrienThomasz, 8. Riet Rietvink, 11Bep link, 14. Dit Tensen. Hopelijk volgen er meer! Deze foto kregen we van Piet Beun. Het gaat hier om het (oude) eerste elftal dat tegen het jonge eerste elftal speelde. Het jaar is onbekend. Piet herkent de mannen: achterste rij vlnr: Jan Vethman, John Strikwerda, Koenders, Arie Kruit, Peter Schoonheden, Arie Baken. Vooraan vlnr: Jan Koelemeij, George van Ee, Henk de Wind, Tom de Graaf, Wil Strik.

De Clock van Callens-Ooghe | 2017 | | pagina 22