Vf^UI WM#Jré 19 Maartje trouwde, 22 jaar oud, op 02-11-1901 in Zijpe met Klaas Zeeman, 23 jaar oud. /V- Op deze gezinskaart is te zien dat Kiaas als weduwnaar met zijn drie kinderen op 30 maart 1917 is verhuisd naar Medemblik. Klaas is geboren op 10-12-1877 in Zijpe. Klaas is overleden op 29-08 1964 in Den Helder, 86 jaar oud. Hij is begraven te Den Helder. Notitie bij overlijden van Klaas: 'Begraven op Algemene Begraaf plaats Huisduinen.' Klaas Zeeman (1877-1964) Omdat de connectie met Callantsoog nu ophoudt, eindigt hier de weergave van deze zoektocht. We trekken alleen de lijn in het kort door naar Marga van derïorre: Jan Zeeman, zoon van Maartje en Klaas, trouwde met Maria Petronella Anna van der Linden van Sprankhuizen. Margaretha Petronella Zeeman (nu Marga van derïorre-Zeeman), dochter van Jan en Marie, is geboren in Heiloo en woont nu in Ommen. Zij maakte dit parenteel. Bronnen o.a.: Grafstenen via www.online-begraafplaatsen.nl Dhr. Arnold Romeijnders van het Zijper Museum Naschrift van Marga: In mijn geboortehuis hing jaren een portretfoto van Maartje Buik (1879), mijn grootmoeder. Helaas is die foto binnen onze familie niet meer te vinden. Is er misschien iemand anders van de familie die deze foto in bezit heeft? Dat zou ik echt geweldig vinden. Naschrift van de redactie: Bent u geïnteresseerd in het volledige parenteel? Als u dat doorgeeft aan de redactie, dan sturen we het op. Trouwfoto van Jan Zeeman en Marie in maart 1931

De Clock van Callens-Ooghe | 2017 | | pagina 21