Nieuws van de Historische Vereniging Callantsoog via de (digitale) Omroeper Uil www.omroepercallantsoog.nl 11 januari 11 april 8 februari 9 mei 14 maart 13 juni De inwoners van Callantsoog hebben inmiddels al ge merkt, dat de Omroeper sinds een aantal weken ook digi taal te bekijken is op: Op deze website kunt u nieuws van de verenigingen vin den en ander nieuws dat u gewend bent in de papieren Omroeper te treffen. De Historische Vereniging Callants oog heeft ook een pagina op de website van de Omroe per. Mensen van buiten Callantsoog kunnen nu eveneens het nieuws van onze vereniging volgen. Kijk dus regelma tig op de website van de Omroeper. De data van de fotomiddagen in het Dorpshuis voor de eerste helft van 2016 zijn inmiddels bekend: U kunt ze ook vinden op de website. Wilt u via de mail op de hoogte worden gehouden van de fotomiddagen, stuur dan een mailtje naar infohistori- scheverenigingcallantsoog.nl Rotary Anna Paulowna e.o. hield in september een Pol derquiz met, tussen de - soms best pittige - vragen door, een veiling van een aantal leuke belevenissen. Van te voren was bepaald dat de opbrengst naar twee goede doelen zou gaan: het Inloophuis Anna Paulowna en de combinatie Historische Vereniging/Museumboerderij Tante Jaantje. Dertien teams, waaronder twee teams uit Callantsoog, waren naar 't Zand getogen om mee te hel pen het goede doel een zo groot mogelijk bedrag toe te bedelen. De avond was zeer geslaagd, en de opbrengst bijzon der goed te noemen. De Rotaryclub heeft de opbrengst bovendien naar boven afgerond, zodat Co de Bakker, Robbert Blom, Willem van der Ham en Dries Blokker als gedelegeerden van Museumboerderij Tante Jaantje en de Historische Vereniging Callantsoog, tweemaal een che que van 500 euro in ontvangst konden nemen. 75

De Clock van Callens-Ooghe | 2015 | | pagina 17