Reactie Tr^T- 4-ï- - -u c, 2- iwm verschillende verenigingen, organisator klaverjasdrives en - samen met zijn zoon - krantenbezorger. Want 's mor gens om vijf uur is "de ochtend zo mooi'.'Als het uitvaart centrum iemand nodig had stond hij klaar om te helpen. Het contact met de mensen vond hij belangrijk. Na het sluiten van de zaak was het plan samen met Henny een half jaar rust te nemen. Maar er verscheen een adver tentie in de krant, gezocht: 'Algemene medewerker voor het crematorium Schagen'.' En na drie dagen rust had Luc weer een baan. Toen de jongens de deur uit waren, verhuisden Luc en Henny in 1999 naar Anna Paulowna. Daar hebben ze sa men met plezier gewoond, totdat Henny in 2012 overleed. Na twee herseninfarcten woont Luc in De Bron in Scha gen, maar hij moet er nog steeds aan wennen dat hij nu van anderen afhankelijk is. De redactie kreeg een vraag van de heer Dick Zee man naar aanleiding van het artikel over bakkerij Brantenaar. Hij vroeg zich af of de ijssalon niet door de firma P. Vos en Zonen, maar door Gert de Vries en Jan Borst is gebouwd. We hebben dit nagekeken. Er is een gunning van de heer A. Brantenaar aan de firma P. Vos en Zonen d.d. 28 september 1966 voor het bouwen van een winkelpand met bovenwoning. Het is mogelijk dat de eerste verbouwing van de ijs salon door de firma De Vries is gedaan, maar daar is niets van teruggevonden. i Jaap Schilder, een lid uit Bennebroek, was op bezoek in de museumboerderij. Hij vertelde dat hij het origineel van bijgaande tekening van Tine van Doornik in zijn be zit heeft. Graag wil hij deze afstaan aan eventuele nabe staanden van de tekenares. Zijn zoektocht leverde tot op heden niets op, vandaar dat hij zich tot ons heeft gewend. Wie kent nabestaanden van Tine van Doornik? Reacties naar de redactie. 45

De Clock van Callens-Ooghe | 2015 | | pagina 7