Van de redactie Elk terrein heeft zijn eigen vignet. De camping De Buizerd met een buizerd en de Ooster Nollen met een oosterzon met wolken, strand en nollen. Ze staan op de naambor den bij de ingangen. Ze zijn ook afgedrukt op metalen driehoekjes die je op elk terrein kunt kopen. Als je ze wilt sparen moet je wel alle 30 campings af. Cal- lantsoog heeft voor dit jubileum een speciaal vignet laten maken. In de vorm van een ruit (twee driehoekjes op elkaar) met aangepaste tekening en de jaartal len 1964-2014. Jan benadrukt dat het kamperen op deze ma nier toch anders is. Er komen weinig jongeren. Er is geen kantine of restaurant, dus weinig vertier. Wel komen er DE OOSTER NOLLEN CALLANTSOOG gasten met kleinkinderen. Er zijn ook passanten die hun plek als basis gebruiken en nog wel eens naar andere ter reinen gaan. Het aardige is, dat je toch weer de mensen tegen komt, die je al een keer gezien hebt. De meeste ter reinen liggen buiten de stad, dus het is raadzaam om fiet sen mee te nemen. We krijgen wel eens voorbijgangers, die komen vragen, of er nog plaats is. Dan komen ze van een camping met veel lawaai en waar ze hutje aan mutje staan. Helaas moeten we deze mensen teleurstellen want ons terrein is echt alleen voor leden. Schapen In het winterseizoen grazen schapen op het terrein. Als in november het hek open gaat om de dieren er in te laten, is het mooi om te zien hoe de kudde zich snel verspreid over de nollen. Het zijn zwarte schapen met enorme horens. Herma vertelt lachend, dat ze wel eens aan de verkeerde boompjes knagen. Er was iemand die boompjes speci aal uit Frankrijk meegenomen en er geplant had. Maar de schapen vonden ze lekker. Als je in april terug komt, lig gen er wel overal keutels die opgeruimd moeten worden. Maar dat vinden deze natuurliefhebbers geen probleem. Door ruimtegebrek kunnen wij in deze aflevering van de Clock het verslag van de Algemene Ledenverga dering niet plaatsen. Dat houdt u dus van ons tegoed!

De Clock van Callens-Ooghe | 2015 | | pagina 10