van Geachte redactie Mijn naam is Kars Emmelkamp en ik woon in Sint-Maar ten. U zult denken, wat moeten we in Sint-Maarten. Het volgende is aan de hand: In de Clock van Callens-ooghe van december 2014 staat een stukje, verteld door Arie Eradus. Op bladzijde 67 staat een foto. Deze is ge nomen in het café van Arie van Scheijen in de Groote Keeten. Op de foto word ik ge noemd als Cas Roos. Dit is niet juist, maar wel begrijpelijk. Het zit namelijk zo: Mijn moeder is voor de tweede maal ge trouwd en dat was met Piet Roos. Hij was de zoon van Wout Roos, de voormalige kolen boer uit de Groote Keeten. Piet Roos was dus mijn stiefvader. Vandaar wellicht de vergissing. Mijn werkelijke naam is Kars Emmelkamp en ik heb jaren gewoond in de Groote Keeten en wel op Helmweg 6. Het is geen ramp, dat de verkeerde naam is gebruikt, maar ik wil u hier toch van op de hoogte stellen, voordat dit een eigen leven gaat leiden. Nog een keer naar het Kaaphuis Op de fotomiddag van januari kwam Arie Schouten bin nen met een fotoalbum, waarin prachtige oude foto's. Eén daarvan vonden we wel heel erg leuk want daarop is het Kaaphuis, dat vorig jaar op de omslag van de Clock stond te zien. Hieronder nog één keer het Kaaphuis dus, vanuit de hoogte gefotografeerd in 1946. Golfbaan Zelfs van buiten de grenzen van ons ledenbestand kwa men reacties op het artikel van Dan van Lunsen over de golfbaan in Callantsoog. De NGF, de Nederlandse Golf Federatie, had het gelezen in de Schager Courant en wilde graag een exemplaar van onze Clock. En een foto graaf, die overal in het land foto's maakt van golfbanen en ook oude foto's verzamelt, heeft contact gezocht met Dan van Lunsen om zijn collectie uit te breiden. Callantsoog staat dus wel op de kaart, zoals dat heet. Algemene ledenvergadering 2015 Het bestuur van de Historische Vereniging Callantsoog nodigt u hierbij uit voor de Algemene Ledenvergadering, die zal worden gehouden op 17 april 2015. Op de agen da staan de gebruikelijke punten, na de pauze is er een spreker. Voor de details, de naam van de spreker en het onderwerp van de lezing verwijzen we naar de Omroeper. Excursie 2015 Penningmeester Wim van der Ham is alweer druk bezig met het organiseren van een excursie. Het programma is nog niet rond, maar de datum is al wel vastgelegd: zater dag 30 mei gaan we op stap. Houdt u deze datum dus alvast vrij? In de Omroeper zal nadere informatie worden gepubliceerd. 5

De Clock van Callens-Ooghe | 2015 | | pagina 7