Helaas ontvielen ons in 2014 H de volgende leden: H 16-08 KNRM Callantsoog en Den Helder in actie bij zandplaat Razende Bol. Aan westkant gestrand zeiljacht losgetrokken. 22-08 Gedoogbeleid ten einde. Bermparkeren Zuid- schinkeldijk plotseling beboet. Nijdige reacties volgden. Gemeente Schagen trekt verkeersteu- gels strakker aan. 27-08 Michel Rothengatter combineert drafpaarden met voetbal. Bij stal Peter Strooper laat hij paar den draven. Zelf draaft hij als keeper tussen doelpalen heen en weer in Callantsoger voet balteam. 10-09 Personeel drogisterij Leguit krijgt kouwe han den van 579 keer ijsprijs uitreiken aan winnaars Postcodeloterij. 22-09 Massastart bij Callantsoog on Wheels vanaf Dorpsplein naar opgang Kiefteglop. Goede stuurmanskunst vereist op afdaling trappen naar plein. Zon, regen, wind trotseren op 9,8 km parcours. 27-09 Vrijwilligers, bestuur, sponsoren gezamenlijk aan de slag. Op Burendag officieel eerste bal geworpen jeu de boules. Nieuwe baan naast dorpshuis in gebruik genomen. Nel en Bianca Wagenaar onthullen het bord bij de baan Gauk Wagenaar werpt de eerste bal 30-09 In winkelcentrum Plein 22 sluit Ingeborg haar zaak De Zeebloem. Crisis slaat ook hier toe. Inkomsten net niet toereikend. Klanten blijven achter met lege vazen... 02-10 Na verwijdering veel opgetrokken wenkbrauwen in wijk Uiterland: "Wat krijgen we nou? Brieven bus weg." Dat veranderde in: "Hé, brievenbus staat er weer" na terugplaatsing. 06-10 Reddingsbrigade Paal 13 beschikt na feestelijke opening over hele loods. Materiaalopslag, stal lingsruimte, instructielokaal nu onder één dak verenigd. 13-10 Oecumenisch koor Calla Cante, onder leiding van dirigent Jan Schraal, vierde 25-jarig be staan met concert in kerk Callantsoog. 20-10 Op allerlei plekken gespot: roze pelikaan. Vindt gevederde vrienden bij eendenvijver Denneweg. Blijft kalm zitten, voor fotografen en filmers een buitenkans. 06-11 Burgemeester Van Kampen at Nationaal Schoolontbijtje mee op Frankendaelschool. Ka detjes met ham of kaas gingen er bij de eters in als koek. 15-11 Timmerman Jeroen van Daele geeft crossmotor met toebehoren mee met vrachtschip naar Ar gentinië. Gaat zandhappen als deelnemer aan Dakar Rally in januari. 25-11 Lodges op nieuw park Duynland aan de Voor weg in Groote Keeten rijzen als paddenstoelen uit de grond. 26-11 Uitbreiding natuurgebied Uitlandse polder. Na tuurmonumenten laat bollengrond afplaggen en nolletjes aanleggen. 18-12 Jeugd kreeg voorlichting veilig omgaan met vuurwerk. Schager brandweer, Kern8, Hyksos sloegen hiertoe handen ineen. 30-12 Dorpsgenoot betreedt Zuid Amerikaans strijd perk. Afkortingen navigatiepapieren van buiten geleerd. Woestijn crosser Van Daele vliegt mor gen richting Argentinië, Bolivia, Chili. Foto's: Bianca Wagenaar Dhr. J. Timmerman Dhr. K. Unk Mw. J. Kos Mw. J. Bakker Dhr. J. Belles Mw. C. Vas Mw. M. de Wind Dhr. S. van Westrhenen Dhr. J. Kuiper Dhr. P. de Vries

De Clock van Callens-Ooghe | 2015 | | pagina 13