Jan Timmerman (1944-2,014) ¥an De Visserman is weer terug! Jan Timmerman overleed op 6 april 2014. Hij werd ge boren in 't Zand, omdat zijn ouders tijdens de bezetting moesten vertrekken uit Petten. Hij was een Pettemer die zich al op jonge leeftijd inzette voor de Callantsoger ge meenschap. Zo was hij betrokken bij de oprichting van de Historische Vereniging Callantsoog. In de beginjaren ver- Onder meer door mevrouw Tine Blom-Weij kregen we in formatie over foto's in de vorige Clock. We hebben ze voor u verzameld: Toneelvereniging Callantsoog, bladzijde 11. Achterste rij: 2e van links Gerbrand Kruit, 4e Jo Kooger- Ree, 5e meester Schut, 6e Jan Hoek, 8e Pietertje Vos, 9e Piet Vos. Voorste rij: 3e van links meester Smit, 4e juffrouw Brou wer, 5e Simon Kooger, 6e mevrouw M. Breebaart-van der Horst. Meer namen zijn welkom! vulde hij de functie van secretaris. Ook later heeft hij zich nog vaak ingezet voor de vereniging en Boerderij Tante Jaantje. De Reddingmaatschappij, waar hij jarenlang een nauwe band mee had, heeft hem een waardig afscheid gegeven door hem over het strand naar zijn laatste rust plaats in Petten te begeleiden. Zangvereniging, bladzijde 17. Onderste rij, tweede van rechts zit Juf van Zuelen (het is niet duidelijk hoe deze naam moet worden geschre ven). Tine Weij kreeg in de eerste klassen les van haar. Ze was getrouwd met meester Van Meerten. Ze zijn naar West-lndië verhuisd. In de 7e en 8e klas kreeg Tine Weij Engelse les van meester Van Meerten. Derde van rechts is Jo Kooger-Ree. Ook deze lijst is nog niet compleet. We hopen op meer reacties! Het plein is klaar, de Visserman staat weer fier met z'n neus in de wind. Op bijgaande foto's, van Dries Blokker en Maarten Bakker, is de verhuizing en het uiteindelijke resultaat te zien. De foto's in de vorige Clock waren van Willem van der Ham. 29

De Clock van Callens-Ooghe | 2014 | | pagina 9