07-10 22-10 23-10 24-10 06-11 22-11 25-11 27-11 04-12 17-12 21-12 9 Fotosessies voortaan in dorpshuis Kolfweid. Speciaal voor geïnteresseerden in geschiede nis Callantsoog. Historische Vereniging hoopt zo meer namen en verhalen van vroeger te achter halen. Maarten Bakker (69), al vanaf z'n negende strandjutter in hart en nieren, bezit minimuseum aan jutspul. Binnenkort alles de deur uit. Klaar met jutten. Liefhebbers kunnen gratis slag slaan. Camping Trekkershonk in andere handen. Nieuw avontuur voor vader Arnold Stam (55) en dochter Isolde (21). Overdracht in januari 2014. Uitvinder en snarenman Fred Timmer (67) werkt met zelfbedachte bespanmachine. Overal ter wereld vraag naar zo'n apparaat voor rackets tennis, badminton en squash. Snackbar Wip-ln van Iris en Jorgen Ruhl staat op plek 78 in Landelijke Cafetaria Top 100. Eni ge vermelde zaak Noordkop op lijst. Vers gesne den friet blijft succes. Aannemer Mark Rutte aan de slag met PUR- woning. Nieuw bouwidee: sandwichmuren prefab-systeem. Energiezuinig, laat geen kou, vocht, lucht en geluid door. Is sterk en kost rela tief minder. Cadillac limousine als versiering op het dak bij Peter Strooper aan de Zandweg. Tien personen konden erin. Veel voorbijgangers trekken came ra om fenomeen vast te leggen. Fooienpot geleegd voor wederopbouw Filipij- nen. Personeel en leiding strandpaviljoen Woest doneerden samen 825. Ondanks steekpenningen, burgeroorlogen en corruptie gaat handel door. Bart van Haaster (33) en Tom de Graaf (32) leveren gebruikte me chanische tractoren van Suriname en Peru tot Somalië en Irak. Lastige plant om te verwijderen. Aanpak rimpel roos in natuurgebied Noordduinen met chemi sche 'troep' roept weerstand op. Tot opluchting van vele omrijders, winkeliers en ondernemers is route Dorpsplein weer begaan baar voor automobilisten. Nieuwe parkeerplek ken volop in gebruik. 23-07 Toeristonvriendelijke boete van 97 voor niet tonen parkeerschijf. Nijdige gasten uiten grieven in winkels en brengen aankopen terug. Blauwe zone niet gezien... 05-08 Bij strandslag Voordijk verdrinkt Poolse man. Reddingsbrigade slaat groot alarm. Badgasten vormen twee cordons en zoeken mee. Reani matie mocht niet baten. 13-08 Gewapende woningoverval aan Abbesteder- weg. Bewoners, pas verhuisd naar deze droom- stek, hevig geschrokken. 25-08 VVV nu aan Dorpsplein gevestigd. Opende deu ren op zestien augustus. 29-08 Altijd openstaande boerenschuur familie Van Kampen huisvest kerkuilengezin: pa, moe en vier gezonde kuikens. 09-09 Medewerker AH Bas de Graaf (23) niet bang uit gevallen. Vatte voor honderdste keer een winkel dief in de kraag. 12-09 Hoge zee en harde wind vernielen zo'n vijftien strandhokjes van paviljoen Peteren MischaVos. Losgeslagen onderdelen tot in Petten te vinden. 25-09 Piet Drieënhuizen (77) treedt na 14 jaar af als voorzitter ANBO. George van Ee neemt functie over. Handdruk ter bezegeling.

De Clock van Callens-Ooghe | 2014 | | pagina 9