Verslag verenigingsjaar 2011 Agenda Algemene Ledenvergadering 2012 Inleiding Ledenbestand Bestuur Activiteiten Agenda Sara Planting Hadden we vorig jaar veel zaken die de aandacht vroegen, dit jaar waren het er wat minder, maar toch was het een goed jaar. De bestelde boeken en dvd's werden rondgebracht. Voor het digitaliseren van de foto's deden we een beroep op de leden ons te helpen bij het toevoegen van de juiste persoonsnamen. Op verschillende bijeenkomsten in de bibliotheek heeft het al veel namen opgeleverd. We gaan er nog mee door en u hoort wanneer. Het Regionaal Archief vertoonde een film van Jacob Vos, door Frits geleverd en door het Archief gedigitaliseerd en op een gebruiksklare manier tot nieuwe film verwerkt. De avond werd door ruim 180 mensen bezocht. We werkten mee aan het boek 'Duinen en mensen' van Rolf Roos. De excursie ging naar Twisk en omgeving met een vaar tochtje in Oostwoud. Het aantal leden is nu ca. 470, we zijn blij met ieder nieuw lid en hopen dat er dit jaar veel bijkomen. Er deden zich geen wijzigingen voor. Hip Het informatiepunt in de bibliotheek verzorgde weer en kele mooie presentaties die later hergebruikt kunnen worden b.v. in Tante Jaantje. Lammie de Ruiter en Co de Bakker hebben daar veel werk in verricht. De Clock De redactie leverde ons weer ieder kwartaal een boei ende 'Clock' met veel lezenswaardige artikelen. Er is nog steeds veel werk met het digitaliseren. Molen Onze eigen molen wordt door Cees Zwaan nog immer draaiende gehouden en doet zijn werk. Het plan voor een avondbezoek voor de liefhebbers is niet doorgegaan, maar er zijn plannen voor dit jaar. Begraafplaats Dit jaar hadden we een leuke ervaring door het bezoek van de familie bij de steen van Kerlévéo, de drenkeling die begin 1922 in Callantsoog aanspoelde. Zo zie je maar dat familie zelfs na bijna 100 jaar nog aandacht heeft voor graven in het buitenland. Het deed ons goed dat we het steentje nog steeds kon den laten zien, hoewel het haast niet meer leesbaar was, maar de familie heeft het op laten knappen en nu is het weer mooi. De plannen voor 2012 liggen al klaar en we hopen dat het een goed jaar wordt voor onze vereniging. I Vrijdag 20 april, aanvang 19.30 uur in dorpshuis 'Kolfweid' Notulen ALV d.d. 08-04-2011 (zie Clock jaargang 26 nr. 2, biz. 26). In- en uitgaande post Jaarverslag secretaris zie hierboven Financieel verslag 2011 en begroting 2012 De stukken liggen op de tafels. Kascommissie Er waren twee leden van de commissie ziek, daar voor in de plaats zijn George van Ee en Nel Raap- Zwart gekomen dus samen met Lucas Pouwels zijn we gelukkig weer op volle sterkte. Bestuur Geen wijzigingen. Verslagen Callinger Erfgoed en Activiteiten Excursie Zoals jullie elders in de Clock hebben gelezen, gaan we dit jaar naar Friesland. Cor zal het deze avond vertellen en iedereen kan zich dan ook alvast opge ven bij Sara. Rondvraag Pauze De heer C. Aay, archeoloog bij de Archeologische Dienst West-Friesland, zal een lezing geven over houten scheepsbouw en onderwater-archeologie. 14

De Clock van Callens-Ooghe | 2012 | | pagina 16