Foto's kijken Bedankt! Helaas ontvielen ons in 2011 de vagende leden: Dhr. J.P. Ates Dhr. H. Glas Dhr. H. Schouten Mw. J. Zeeman-Bijvoet Dhr. W. Mooij Dhr. P. Tromp Dhr. J.K. van Dijk Mw. M. Baken-Boendermaker Mw. C. Spijker-Ambuul Mw. A. Vries-Jimmink Mw. C. Lastdrager-van Bremen Mw. E. Wit-Rietvink Mw. E.A.M. van der Haar-de Jong Dhr. J. Lugtigheid Mw. A.C. Meppelink Dhr. C. Coosen 01-12 Stijve spieren en afnemende conditie dreigen bij gebruikers door sluiting sportschool 'Souterrain'. Te weinig leden oorzaak verdwijnen na 3 jaar. Sportievelingen teleurgesteld. 15-12 Actie voedselbank 'Kop van Noord' in super markt levert heel wat producten op. 31-12 In Nederlands omgezet Braziliaans nummer scoort als hit door 'onze' zanger Tom Haver (35). De Portugese titel: Ai Se Te Pego' is 'Samen vanavond' geworden. De fotokijkmiddagen in de bibliotheek zijn een groot suc ces. Dankzij de hulp van een aantal vaste klanten hebben we al heel veel lege plekken in ons foto-archief kunnen vullen. We gaan er dus ook zeker mee door! Gedurende de zomermaanden hebben we de volgende data gepland: 2 april 19.00 uur 7 mei 19.00 uur 5 juni 14.30 uur 4 juli 14.30 uur U bent dan weer van harte welkom in de bibliotheek! De afgelopen maanden kreeg de redactie veel foto's toegestuurd, maar ook een groot aantal boeken. Dank zij onder andere de Historische Vereniging Den Helder is onze bibliotheek behoorlijk aangevuld met bekende en onbekende boeken. De boeken uit Den Helder zijn deels afkomstig van de eerste voorzitter van de Helderse ver eniging, de heer Zegel. Bij zijn overlijden werden ze ge schonken aan de Historische Vereniging, die ze op haar beurt weer doorgaf aan ons omdat het boeken over Cal- lantsoog betreft. De foto's die ons werden gestuurd - én de vele foto's van Jacob Vos die zoon Frits schonk - zult u in de komende Clocken vast en zeker langs zien komen. We hebben bij de meeste namelijk nog wel wat vragen waarvan we ho pen dat u mee kunt helpen ze te beantwoorden. Aan de gulle gevers hier en nu alvast een welgemeend dankjewel!

De Clock van Callens-Ooghe | 2012 | | pagina 12