Gisteren is ook een beetje geschiedenis H Krantenberichten 2011 Muja Blokker, Dymph Molenaar Foto's Jan Corts 13-01 Vervoermiddelen blijven blootgesteld aan weer en wind. Parkeergarage onder Dorpsplein defi nitief van de baan. 17-01 'Oorlogsbankje' krijgt plek op uitkijkpunt tussen de twee meren. Klein monument ter nagedach tenis aan omgekomen vliegtuigbemanning tij dens Tweede Wereldoorlog onthuld. Bommen werperrestanten belandden in Zwanenwater. 20-01 Weidemolenbouwer Cees Zwaan vormt samen met Bets Rietvink al 50 jaar een hecht koppel. Vlag uit voor dit gouden huwelijk! 20-01 Brandweer NIET in vuur en vlam dankzij nieuwe bluspakken. 05-02 Inbrekers kraken kerk- en kastdeuren. Gaan er van door met lege handen bij gebrek aan buit. 10-02 Schilderijenexpositie met optreden zangeres. Deze geslaagde combinatie vindt plaats in Bergen. Anna Kool uit Callantsoog hanteert de schilderskwast. Marianne Reijnders uit Groote Keeten de microfoon. 20-02 Zeehond laat zich bekijken op strand ter hoogte van Zwanenwaterduinen. 07-03 Lintjes opgespeld bij vrijwillige brandweerman nen Sjaak Stam en Louis Doorn. Ze worden ge prezen om hun jarenlange inzet bij dit speciale werk. 17-03 Brievenbus klepperde al 52 keer bij Maarten Sterkenburg (8), ambassadeur Stichting 'De Opkikker'. Bij hem ingeleverde oude mobieltjes brengen 3,50 per exemplaar op. Zieke kinde ren kunnen van opbrengst er-op-uit n\e ifSF' 23-03 Goed voorbeeld doet goed volgen. Rode Kruis- genen vader en moeder doorgegeven aan doch ter: Lammie de Ruiter al 30 jaar doende met het zelfde vrijwilligerswerk. 23-03 Op pad met 'Zwaantje van Zijpe'. Erfgoedproject voor kinderen onderbouw basisonderwijs bin nenkort van start. Over eigen dorp vroeger en nu, hoe leefden de mensen toen, de veranderin gen in de laatste 100 jaar. In samenwerking met Historische Vereniging. 07-04 Verenigingsman en sporttrainer Wil Mooij over leden. Ook veel ander vrijwilligerswerk: Biljart- toernooi Tempelhof en 50+Soos zullen hem missen. 13-04 Wel met pensioen, niet stilzitten. Amsterdamse snarenman strijkt neer in Callantsoog. Alfred Sacksioni vervaardigt na jarenlange stop nu zelf weer violen in eigen atelier.

De Clock van Callens-Ooghe | 2012 | | pagina 10