Naj aarsvergadering van de Historische Vereniging Callantsoog Verenigingen Bij de handel in oud papier was er ook die in oud ijzer bij gekomen. Maar er van rondkomen ging niet. Adriaan koos voor een vast inkomen en kreeg een baan bij de Hoogovens, die hij tot aan zijn VUT gehouden heeft. Omdat Adriaan vaak in zijn garage bezig was kwam het erf naast het huis vol te liggen met oud ijzer, tot ergernis van moeder Mijntje. Voor de lieve vrede werd er een con tainer naast de garage geplaatst, waar heel Callantsoog zijn oud ijzer in kwijt kon. Vooral in het voorjaar met de schoonmaak werden er oude wasmachines, onderdelen van fietsen of afgedankte stoelen en bankjes in gegooid. De grootste hobby van Adriaan was zijn gezin, waar hij steeds tijd voor maakte. In zijn jonge jaren was hij kee per bij de voetbalvereniging. Hij spoorde zijn kinderen aan om ook aan sport te doen. De meiden gingen op handbal en Adrie ging naar de voetbal. Als er voor een wedstrijd gereden moest worden, stond hij klaar. Als er een lijnrechter nodig was, was hij er. Toen de handbal vereniging een voorzitter zocht, was hij bereid dat voor een aantal jaren te doen. Hij hield van hengelen en had een eigen visstek langs het Noordhollands kanaal, zat in de organisatie van viswedstrijden bij de vijver aan de Denneweg. Hij mocht graag biljarten, soms bij zes clubs tegelijk. Hij nam de tijd voor zijn kleinkinderen. Hij had graag mensen om zich heen. Zelfs als hij in zijn garage bezig was moesten de deuren wijd open staan om een praatje te kunnen maken met een ieder die langs kwam. Hij stond positief in het leven, hij was een sociaal mens. Op 21 januari 2010 hebben wij afscheid van hem geno men. 1967. Adriaan en Mijntje langs de lijn. Foto's: collectie familie Brak I De datum is vrijdag 18-11-2011, aanvang 20.00 uur in het dorpshuis De Kolfweid. We beginnen met enkele zaken te bespreken tijdens een korte vergadering. Daarna is er pauze. Na de pauze zal de heer Siem Verschoor een lezing voor ons verzorgen over 'Wel en Wee van de kerk van Cal lantsoog van 1925- 2005.'

De Clock van Callens-Ooghe | 2011 | | pagina 5