mteM£y Ledenvtraaderüta 2010 IOOJoat WÜMs Lastdrager Op 16 april 2010, aanvang 20.00 uur in het dorpshuis 'Kolfweid' te Callantsoog. Opening Notulen ALV d.d. 17-04-2009 (zie 'De Clock' juni 2009, blz. 35) In- en uitgaande post Jaarverslag secretaris (zie blz. 10) Financieel verslag 2009 Begroting 2010 De stukken liggen op de tafels. Kascommissie Voorzitter, de heer D.J. Bakker Leden de heren P. van Gosliga en Bestuur Geen wijzigingen. uit Koedijk. H. Bloem. Verslagen Callinger Erfgoed en werk groepen Excursie Het geheel ligt weer bij Cor; op de vergadering horen we het. Rondvraag Pauze Lezing Op 15 januari 1941 stortte een Brits vliegtuig neer in het Zwanenwater. Veel oudere Cal- lantsogers zullen zich dit wellicht nog her inneren. Dan van Lunsen uit Julianadorp in ieder geval wel. Hij heeft er een uitgebreide studie van gemaakt en weet er heel veel van af, hetgeen hij verwoordt in een lezing met nog nooit vertoonde beelden. Wij denken dat dit echt de moeite waard is. Hij was jarenlang nauw betrokken bij de His torische Vereniging Callantsoog en ook als redacteur van de Clock heeft hij zijn sporen dubbel en dwars verdiend: Wim Lastdrager. Binnenkort wordt hij 90 jaar. Alle reden om Dat we met ons allen steeds ouder worden, is een bekend gegeven (niet voor niets moeten we straks allemaal langer doorwerken). Dat iemand de respectabele leeftijd van 100 jaar bereikt, is echter nog steeds een uitzondering en voor de Cloclc reden er aandacht aan te besteden. Vandaar deze foto van mevrouw Jan netje Kos-Duit die volgende maand haar honderdste geboortedag hoopt te vieren. Namens de redactie: van harte gefeliciteerd! foto: Jan Corts hem uitgebreid te interviewen. De neerslag van dat gesprek vindt u in het juninummer van de Clock. Dan komt zijn bestuurlijke 'ver leden' aan bod, maar natuurlijk ook zijn tijd als hoofd van de lagere school in het dorp. -3.-

De Clock van Callens-Ooghe | 2010 | | pagina 5